Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
75030 Millennium Falcon
Autor Wiadomość
Absolem 

Wpisy: 71
Wysłany: 2014-02-19, 14:09   

Te mikro star warsy są okropne, ale trzeba przyznać, że są bardzo fajnymi dawcami części :) Do kosmicznych pojazdów i robotów jak ulał!

klatka 

Wpisy: 60
Wysłany: 2014-02-19, 22:17   

Absolem napisał/a:
Te mikro star warsy są okropne, ale trzeba przyznać, że są bardzo fajnymi dawcami części :) Do kosmicznych pojazdów i robotów jak ulał!

Wg mnie są ok :) Mój syn często nosi do szkoły (tak jak jego koledzy) rożne figurki czy małe zestawy - a tu mamy dwa w jednym i figurkę i pojazd i co ważne małe :) Dla nich mega bawialne a dla mnie spokojne że jakaś szczególna figurka nie wywędruje do szkoły...
Co do robotów i pojazdów masz rację - można je modyfikować jak pierwsze lego i tworzyć nowe pojazdy czy roboty.
Osobiście uważam że strasznie fikuśne te pojazdy :) - słodziaki ;)
Ostatnio zmieniony przez klatka 2014-02-19, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  

Absolem 

Wpisy: 71
Wysłany: 2014-02-23, 00:55   

Ważne, że Ci się podoba i że syn ma frajdę :) No i o to chodzi!

gamer 

Wpisy: 36
Wysłany: 2014-02-23, 18:39   

Całkiem zmyślne są te zestawy, nie łatwo jest stworzyć coś ładnego w tej skali. Podobają mi się bardziej niż dziwny pomysł z planetami do zawieszenia (75010 itp.).

GrublukTheGrim 

Wpisy: 243
Wysłany: 2014-02-23, 18:44   

Tym bardziej ciekawe, czy doczekają się kolejnej serii?

Durzy 

Wpisy: 1107
Wysłany: 2014-02-24, 14:27   

Nie rozumiem dlaczego tak nie lubicie planet. Same kule może są średnio przydatne, ale modele niektórych statków są świetne. Jak na tak małe bardzo dobrze przypominają oryginały. Ta seria ma lepsze figurki, ale modele nie są modelami statków z SW tylko modelami takich elektrycznych (pedałowych) jeździdełek dla najmłodszych jak np. to: http://cdn.iofferphoto.co...on-car-7543.jpg

gamer 

Wysłany: 2014-02-24, 15:01   

Durzy napisał/a:
Nie rozumiem dlaczego tak nie lubicie planet. Same kule może są średnio przydatne, ale modele niektórych statków są świetne.

Mnie odrzuciły te kule właśnie, nie lubię jak wciskają mi coś niepotrzebnego i niepasującego do pudełka. Do tego klocki na licencji Star Wars są dość drogie w porównaniu do zestawów nielicencjonowanych.

Durzy napisał/a:
Ta seria ma lepsze figurki, ale modele nie są modelami statków z SW tylko modelami takich elektrycznych (pedałowych) jeździdełek dla najmłodszych...

Trochę tak, ale ma to swój urok. Poza tym większość nie sprawia takiego wrażenia jak usunie się figurkę. No i jak ktoś zauważył są całkiem dobrym źródłem elementów.

Zresztą ja i tak wolę zestawy pełnowymiarowe. :)

Dantes 

Wysłany: 2014-02-24, 16:15   

Coś wiadomo na temat reklamacji tych nóżek z krzywym nadrukiem?

oO

GrublukTheGrim 

Wpisy: 243
Wysłany: 2014-02-24, 16:49   

Durzy napisał/a:
Nie rozumiem dlaczego tak nie lubicie planet.

Ja nic takiego nie pisałem. Uwielbiałem planetki. Kule wisiały u mnie w domu pod żyrandolem, tworząc swoistą galaktykę SW. Lecz jak wiadomo, wszystko się zmienia i mamy teraz extra mini-pojazdy z figurkami. A Twoje porównanie do samochodzików dla dzieci jest bardzo udane. Nie pomyślałem o tym. ;-)

Durzy 

Wysłany: 2014-02-24, 18:41   

gamer napisał/a:
Do tego klocki na licencji Star Wars są dość drogie w porównaniu do zestawów nielicencjonowanych.

Dziwne gdyby było inaczej. Licencja, zwłaszcza taka (ja nie jestem w stanie wyobrazić sobie bardziej chwytliwej) -> sprzeda się bez problemu. Mnie zaskakują ceny serii Architecture, gdzie małe zestawy zaczynają się od 90zł...

GrublukTheGrim napisał/a:
Lecz jak wiadomo, wszystko się zmienia

Widzisz i to mnie się nie podoba, bo czekałem na miniaturowego Y-winga i się nie doczeka ;(

Nowa seria mi kompletnie nie odpowiada, bo jak pisałem wyżej nie są to modele modeli filmowych, a modele modeli zabawek dla dzieci. Model którego jest recenzja w tym temacie jest nieskończony bez tego klocka http://thumbs4.ebaystatic...LF6yOANDTuQ.jpg !

gamer 

Wysłany: 2014-02-24, 18:52   

Durzy napisał/a:
gamer napisał/a:
Do tego klocki na licencji Star Wars są dość drogie w porównaniu do zestawów nielicencjonowanych.

Dziwne gdyby było inaczej. Licencja, zwłaszcza taka (ja nie jestem w stanie wyobrazić sobie bardziej chwytliwej) -> sprzeda się bez problemu. Mnie zaskakują ceny serii Architecture, gdzie małe zestawy zaczynają się od 90zł...

No zgadza się. Mnie najbardziej bawi jak widzę lego 21008 - Round Brick x 112 -> 25 euro. :P

Chodzi o to, że wyższa cena, to też wyższe wymagania. Myślę, że dlatego tak dużo osób narzeka na różne mniejsze lub większe wady zestawów na licencji.

Ex3qtor 
VIP
Szkieletofan

Wpisy: 460
Wysłany: 2014-02-24, 21:55   

Durzy napisał/a:
...ale modele nie są modelami statków z SW tylko modelami takich elektrycznych (pedałowych) jeździdełek dla najmłodszych jak np. to: http://cdn.iofferphoto.co...on-car-7543.jpg

Mi się najbardziej kojarzą z gondolkami w karuzeli.

klatka 

Wysłany: 2014-02-24, 22:43   

Generalnie rzecz biorąc wszystkim nam przypadła ta seria do gustu :) Fajnie byłoby gdyby jakiś wariant nr 2 był w instrukcji - wzrosła by bawialność małego i taniego zestawu - taki chwyt marketingowy :)

Szerszen 
VIP
Brick Warrior

Wpisy: 1785
Wysłany: 2014-02-25, 09:06   

Fajnie to by było... zrobić konkurs na wariant nr. 2 - taki jak zrobił Servator ;-)
Jacyś chętni do zorganizowania?

Zestawy małe i tanie, jakiś czas już są na rynku i zdaje się, że nie zawierają "unikalnych części".

Durzy 

Wysłany: 2014-02-25, 12:10   

klatka napisał/a:
Generalnie rzecz biorąc wszystkim nam przypadła ta seria do gustu :)

No nie wszystkim. Nie dość, że seria sama w sobie mnie się nie podoba z wymienionych wyżej powodów, to jeszcze wyparła inną, która akurat mi odpowiadała. Choć akurat Sokół jest o tyle ciekawym zestawem, że jako jedyny z tej serii ma naprawdę ciekawą, choć wadliwą figurkę (Han Solo bywa w drogich zestawach czyżby, długi go przycisnęły aż tak, że się zeszmacił występem w "niskobudżetówce"? ;) ).

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu