[MOC] Union Pacific 4-6-6-4 Challenger

Trains, Monorail

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#16 Post autor: bacon »

Majcherek pisze:Do Warszawy mam zamiar się wybrać, więc być może Challenger na makiecie kolejowej (jeśli takowa będzie) się pojawi.
Makiety kolejowej to tym razem najprawdopodobniej nie będzie (chyba, że u Macieja Drwięgi gdzieś się na niego znajdzie miejsce), ale w gablocie będzie na pewno świetnie się prezentował i przyciągał gapiów. Piękny model!
Ostatnio zmieniony 2014-05-15, 19:25 przez bacon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#17 Post autor: dmac »

Majcherek pisze: Do Warszawy mam zamiar się wybrać, więc być może Challenger na makiecie kolejowej (jeśli takowa będzie) się pojawi.
Sensownie wyglądałby ten potwór (w najlepszym tego słowa znaczeniu ;) ) na makiecie prezentującej kolej amerykańską, a takiej nie będzie.
Jednakże w gablocie, na kawałku toru, z odrobiną klockowego piachu i paroma kaktusami będzie wyglądał wręcz majestatycznie.
Gratuluję.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
kooboo
Posty: 108
Rejestracja: 2013-11-24, 21:03
Lokalizacja: Warszawa/Dęblin
brickshelf: kooboo

 

#18 Post autor: kooboo »

o_O
Nie wiem jak mi się udało ominąć ten temat, a przecież ta lokomotywa jest piękna. I jeszcze jaki ładunek sentymentalny dla mnie niesie.
Jako fan Railroad Tycoon od razu mi się rzuciła w oczy znana mi linia lokomotywy :D
Obrazek
Dzięki za odświeżenie pięknych wspomnień, choć nawet bez tego jest świetna.

Ten pacyfik rzeczywiście trochę razi, choć skoro mówisz, że został poprawiony to wrzuć jakieś zdjęcie z poprawnym napisem.
Ostatnio zmieniony 2014-06-05, 01:36 przez kooboo, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ