[MOC] TIGERosaurus MAX

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[MOC] TIGERosaurus MAX

#1 Post autor: SERVATOR »

Oto TIGERosaurus MAX!

Ten tajemniczy tygryso-dinozauropodobny zwierz powstał specjalnie do udziału w kolejnej, trzeciej już edycji konkursu na Brickset.com.

Jest to wspólne dzieło moje i mojego syna Antosia. Antek sam wymodelował głowę oraz większość ciała i kończyn tej bestii. Moja ingerencja dotyczyła głównie „ozdobników”...... Mogę więc uczciwie stwierdzić, że na ostateczny wynik składa się 70% pracy Antka i 30% mojej.

Zgodnie z konkursowymi wymaganiami, model ten powstał wyłącznie z elementów plemiona SPIKELI z trzeciej serii Mixeli LEGO.

Zwierzak był na ostatnim (18.10.2014) spotkaniu BrikWars jednak przez zbyt małą potencjalną moc rażenia nie wziął udziału w rozgrywce. Znakomicie radzi sobie jednak z pojedynczymi, nawet uzbrojonymi osobnikami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pełna galeria jest >TU<.

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#2 Post autor: bacon »

Szczerze to najsłabszy z konkursowych stworzonek, choć miał potencjał. Chyba wyszedł zbyt napaćkany poprzez użycie wszystkich, często zbędnych klocków.

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3 Post autor: SERVATOR »

Ja akurat z tego jestem najbardziej dumny bo to była prawdziwa RODZINNA praca :)
Jako Ojciec jestem szczególnie zadowolony bo udało mi się zaangażować dziecko w kolejny ciekawy "projekcik" (kilka godzin bez kompa mniej) ;)

ODPOWIEDZ