[MOC] Pan Tadeusz - Soplicowo

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
ELEMENT
Posty: 542
Rejestracja: 2013-12-30, 15:14
Lokalizacja: Poznań/Yorkshire
brickshelf: PP-ELEMENT

 

#31 Post autor: ELEMENT »

Wstyd się przyznać, ale zapoznałem się z tą pracą dopiero przy okazji głosowania na MOC roku.

Absolutnie przegenialna robota Ciamku. Od bardzo dawna nie widziałem MOC-a, który byłby tak świetnie wykonany i zaprezentowany. A+

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#32 Post autor: Durzy »

ELEMENT pisze:Wstyd się przyznać, ale zapoznałem się z tą pracą dopiero przy okazji głosowania na MOC roku.
Nie Ty jeden :)

Konkurs na MOCe roku osiągnął tak niebotyczny poziom, że nie umiem wybrać tej jednej pracy.


Już wiem! Ciamek jeśli zagłosuję na Twojego MOCa, to mi go pokażesz na żywo?

;)

Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#33 Post autor: Sirius »

Ale to żaden problem, wsiadaj w pociąg do Warszawy i na Narodowym można oglądać ;)

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2787
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#34 Post autor: Ciamek »

ELEMENT pisze:Absolutnie przegenialna robota Ciamku.
Dzięki : o)
Już wiem! Ciamek jeśli zagłosuję na Twojego MOCa, to mi go pokażesz na żywo?
Bardzo chętnie bym to gdzieś pokazał we Wrocławiu. Niestety nie śledziłem strony Klockomanii i o wystawie u nas dowiedziałem się tydzień przed jej otwarciem : o(
Sirius pisze:Ale to żaden problem, wsiadaj w pociąg do Warszawy i na Narodowym można oglądać
Właśnie - gdyby ktoś gdzieś miał/widział w sieci zdjęcia Soplicowa z Warszawy to będę wdzięczny za linka.
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#35 Post autor: Durzy »

Sirius pisze:Ale to żaden problem, wsiadaj w pociąg do Warszawy i na Narodowym można oglądać ;)
Nie po to chwalę MOCa kogoś z Wrocławia, aby jeździć do Warszawy ;)

Poza tym na wystawach nie można zajrzeć do środka i inne takie.
Ciamek pisze:Niestety nie śledziłem strony Klockomanii i o wystawie u nas dowiedziałem się tydzień przed jej otwarciem : o(
Może to i dobrze. To ta, która była na stadionie miejskim? Tam o MOCe nie dbali. Jak coś podpadło to albo nie poprawili, albo przyczepili źle. Nawet w kolejce 9V tory się rozszczepiły i nie jeździła i nikt tego nie poprawił... Bardzo negatywne wrażenia.

Awatar użytkownika
--pg--
VIP
Posty: 221
Rejestracja: 2015-07-13, 19:30
Lokalizacja: Kraków

#36 Post autor: --pg-- »

Korzystam z odkopanego tematu i gratuluję pracy, smucąc się jednocześnie, że nie została tą najważniejszą w roku. Nie odmawiam rozmachu i geniuszu pracom typu AT-AT czy Erebor - są niesamowite.

Maszyny technicowe, kamieniczki czy obiekty filmowe z uniwersum Gwiezdnych Wojen, Śródziemia lub innych światowych produkcji buduje się we wszystkich zakątkach globu. Zbudowanie Soplicowa i pracochłonne oddanie szczegółów z tekstu "Pana Tadeusza" w przeciwieństwie do wspomnianych prac stanowi konstrukcję unikatową. Z podobną pracą nie spotkamy się w całym wielkim Internecie przez wiele lat. Spójrzmy jeszcze na jakość wykonania i poziom prezentacji, w tym przeplatanie tekstu źródłowego materiałem zdjęciowym. Dostajemy niepowtarzalne arcydzieło, według mnie zasługujące na MOC roku. Gratuluję, Ciamku, poziomu artystycznego pracy i odwagi w wyborze tematu.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 117
Rejestracja: 2015-01-06, 13:07
Lokalizacja: Głogówek

#37 Post autor: Krzysiek »

Ten MOC to mistrzostwo, długo można wpatrywać się w te zdjęcia i podziwiać

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2787
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#38 Post autor: Ciamek »

Dziękuję za miłe słowa : o)
Ale tak naprawdę to to tylko prosty w kształcie budynek (co prawda z wnętrzem) z otoczeniem i ludziki.
Zdrufko, Ciamek

ODPOWIEDZ