[MOC] Baro Drom

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2556
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#16 Post autor: V1 »

Jak widać taki zawód - żerujący na naiwności i litości - dobrze się sprawdza. Gdybym nie miał oporów moralnych, też bym się zajął żebraniem. A nuż wyszłoby więcej niż miesięczna pensja?
Czujemy do tego odrazę, czy wściekłosć, bo to nas dymają, czy też ludzi z naszego kręgu kulturowego, a nie my ich.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 554
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#17 Post autor: Kalais »

Wozy super, mają klimat. Ten biały dużo bardziej mi się podoba. Ten drugi troszkę za kolorowy, ale też ma swój urok.

Na temat cyganów się nie wypowiadam, bo nic poza stereotypami nie mam do dodania ;) W sumie nigdy nie poznałem żadnego, kojarzą mi się z dość zamkniętą społecznością.

Znam tylko z opowieści jak np. okradli moją babcię ;/

Ciehoo
Posty: 99
Rejestracja: 2012-08-29, 13:16
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Ciehoo2012
Kontakt:

 

#18 Post autor: Ciehoo »

Modeliki oczywiście piękne:) Jak to u Ciebie mało klocków ale dużo szczegółów i chyba nawet nie są tak delikatne jak niektóre inne eksponaty;)

W kwestii Cyganów / Romów. Zawodowo mam sporo z Nimi do czynienia i stąd moje zdanie na ich temat jest bardzo zróżnicowane. Jedni są bardzo uczciwi i można spokojnie pogadać. Drugi biegun to niestety wyłudzenia, kradzieże, rozboje, "handel" i oszustwa autostradowe, itp, itd.

Wyjechali ale coraz częściej wracają i nie tylko na Zachód. Sporo ich w Skandynawii (głównie Szwecja). A samochody... cóż nie tylko Oni podróżują starymi mercedesami i beemkami...

ODPOWIEDZ