[MOC] Pierwszy na mecie

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Pierwszy na mecie

#1 Post autor: JK »

Idą łeb w łeb! Wszystko rozstrzygnie się na finiszu!
Obrazek

Czy nasz faworyt jest w stanie wykrzesać z siebie jeszcze trochę energii na te ostatnie metry?
Obrazek

Tak, tak! Idzie jak burza! Jest pierwszy!!!
Obrazek

Witajcie:)
Zaprezentowana powyżej praca powstała na konkurs "polybag". Być może nadawałaby się jako zestaw promocyjny w związku z zawodami sportowymi osób na wózkach. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu:) Będę wdzięczny za Wasze opinie.

Konstrukcja składa się z 41 części plus minifig (tors, głowa, kask).
Obrazek

Zapraszam do odwiedzenia galerii na flickr.com

Na ile udało mi się zgłębić temat, w tej dyscyplinie biorą udział zawodnicy nie mogący chodzić, w tym - bez nóg. W zamyśle praca miała właśnie przedstawiać sportowca nie posiadającego nóg. Myślę, że w jakimś sensie wpisuje się to także w politykę Lego pokazywania szerokiego spektrum ludzi oraz ich aktywności (choć tu po prostu z wielu powodów temat wydał mi się ciekawy). I zmierzając do sedna, w kwestii wyposażenia potencjalnego zestawu w dodatkowe nogi, uważam, że w tym akurat przypadku nie byłby to dobry pomysł. Musi być niestety trochę jak w życiu - nie ma nóg i zmienić tego nie można. Można za to pokazać determinację i wolę walki sportowca pomimo jego niepełnosprawności, co starałem się między innymi uzyskać w swojej pracy.
Ostatnio zmieniony 2015-07-20, 07:02 przez JK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 471
Rejestracja: 2013-01-16, 12:18
Lokalizacja: Okolice Namysłowa
brickshelf: Na razie brak ;/...

 

#2 Post autor: Kruk »

Super, masz mój głos. :)
Taka mała reklama, dla AFOL'i zniżka 20%: http://cutedragonsandmore.deviantart.com/

ODPOWIEDZ