'Kret' - eksperymentalny pojazd pancerny

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2781
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

'Kret' - eksperymentalny pojazd pancerny

#1 Post autor: Ciamek »

BTT: edycja 4, zlecenie 13b - sztafeta z 'armatą'

Początek XX wieku. Drobne konflikty w koloniach pozwalają na eksperymentowanie i testowanie nowego typu uzbrojenia. Jednym z przykładów jest 'Kret' - opancerzony pojazd z podwójnym działkiem. Ma on zostać wypróbowany w trudnych warunkach dżunglowych. Badania przewidują intensywną epksploatację oraz starcia ogniowe.

Żeby jednak Kret mógł się sprawdzić musi zostać przetransportowany wgłąb buszu.
Z Europy przypłynął statkiem. Z portu zostanie przewieziony ciężarówką do odległej bazy lotniczej. Kierowca odpowiedzialny za ten etap to niejaki Pepin. (niestety nie udało się nam zrobić wspólnych zdjęć ciężarówki z Kretem : o( )

Za dalszy etap odpowiadam ja. Z bazy wystartuje balon pod którym podczepiony będzie kret. Dalsza droga samochodem jest niemożliwa, dlatego trzeba przelecieć nad buszem. Po wylądowaniu w bazie wojskowej, zostanie załadowany na tratwę i rzeką dostarczony do wysuniętego posterunku 'na froncie'.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zdrufko, Ciamek

Nexus 7

#2 Post autor: Nexus 7 »

Wow! Powiem krotko - wy mnie chlopaki w kompleksy tylko wpedzacie. Doskonala praca, od pomyslu do wykonania w najdrobniejszym szczegole. Nie wiem co lepsze, pomysl fantastyczny a wykonanie na najwyzszym poziomie.
Czekamy teraz tylko na Pepina.

Zbiczek

#3 Post autor: Zbiczek »

Super!! Ten "Kret" jest naprawdę ładny. Szczegółowy pojazd, który wygląda na konstrukcję pochodzącą z końca XIX i początku XX wieku. Ten mały pojazd opancerzony naprawę przypomina "srebrnego" kreta.

pkowalcz

#4 Post autor: pkowalcz »

No, ekstra...
Krecik wymiata, nie ma co. Tylko ta załoga się gnieść musi jak sardynki w puszce...
Tratwa też fajna, chociaż dość przewidywalna - zbudowanych w inny sposób praktycznie nie ma :)

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#5 Post autor: Bricksley »

Trochę zbyt jednolita bryła, ale ogólnie fajny.
Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ