[MOC] [MOC] Zniknięcie SHDM

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Pakita
Posty: 254
Rejestracja: 2015-06-25, 23:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

[MOC] [MOC] Zniknięcie SHDM

#1 Post autor: Pakita »

Na pewno wielu z Was pamięta meeega fajną 16-tkę autorstwa Ciamka. http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=24580
Dla mnie jest to scenka niezwykle ważna, bo to dzięki niej sięgnęłam po klocki po raz pierwszy jako dorosły człowiek, a sam minifig w stroju hot-doga na zawsze stał się dla mnie Super Hot Dog Manem :). (Jak widzicie w MOC-ach tkwią faktycznie wielkie moce. )
Tak więc po paru miesiącach noszenia się z myślą "opublikować, czy nie" wstawiam tu moją odpowiedź na piękną Ciamka 16-tkę, a jednocześnie "wielką ripostę" (przykro mi Ciamku, ale ja jestem fanką pizzy ;) )


Z WIADOMOŚCI W PRASIE:


"Tajemnicze zniknięcie Super Hot-Dog Mana"

W dniu wczorajszym redakcja naszej gazety otrzymała szokujące zdjęcia, które doprowadziły do wszczęcia śledztwa w sprawie niespodziewanego zniknięcia Super Hot Dog Mana. Osoba, która przysłała budzące krew w żyłach fotografie nadal pozostaje anonimowa.
W ciągu ostatnich dwóch tygodni świat obiegła plotka o tajemniczym zniknięciu super bohatera, znanego jako Super Hot Dog Man. Niejaki Super Hot Dog Man od kilku miesięcy dążył do wyeliminowania z diety ludzkości wszelkich nie hot-dogowych posiłków.
Obdarzony nadludzkimi mocami takimi jak musztardowe dopalacze i musztardowy płomień energetyczny zasłynął zuchwałymi atakami na ludzi nie podzielających jego kulinarnych preferencji.
Otrzymane przez nas w piątkowy ranek zdjęcia, potwierdzają hipotezę policji, że ludzie zmęczeni narzuconą przez Super Hot Dog Mana dietą opartą wyłącznie na hot-dogach, podjęli próbę stawienia oporu samozwańczemu bohaterowi.Z załączonych zdjęć można wywnioskować, że bohater został pojmany przez cechujących się niezwykłą brutalnością przestępców i poddany straszliwym pizzowym torturom. Nie wiadomo w jaki sposób napastnikom udało się schwytać Super Hot Dog Mana oraz pozbawić jego super mocy.
Jednak niezaprzeczalnym pozostaje fakt, że przestępcy wycisnęli z niego całą musztardę, skrępowali łańcuchami i zmusili do zjedzenia niezliczonej ilości pizzy.
Policja wysnuła przypuszczenie iż autorami brutalnego napadu na super bohatera mogą być fani pizzy.Przedstawiciele władz przypuszczają, że fani pizzy zgorszeni zdjęciem ataku Super Hot Dog Mana na przechodnia niosącego pizzę, postanowili wziąć odwet na bohaterze. W sprawie nadal pozostaje wiele niewiadomych. Policja nadal pracuje nad ustaleniem lokalizacji miejsca, w którym przetrzymywano bohatera oraz tożsamości dostawcy pizzy widocznego na fotografiach potencjalnego świadka całego zdarzenia. W dniu dzisiejszym za porywaczami rozesłano listy gończe.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2015-09-13, 12:11 przez Pakita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#2 Post autor: Ciamek »

No cóż... każdy superbohater może mieć chwilę słabości ; o)
Osobiście też wolę pizzę : o)

Dostawca pizzy widać zadowolony, że ma co dowozić.
Zdrufko, Ciamek

ODPOWIEDZ