[MOC] Poszukiwacze zaginionego skarbu

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Vlado
VIP
Posty: 149
Rejestracja: 2008-03-22, 19:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Vlado

 

[MOC] Poszukiwacze zaginionego skarbu

#1 Post autor: Vlado »

Witam Wszystkich,

Poniższa praca powstała z okazji Halloween czy jak kto woli, naszych Dziadów.
Obiecałem potomkowi makietę z dużą ilością potworów, tajemniczych pomieszczeń, korytarzy i grupą poszukiwaczy.
Ostateczną inspiracją była ostatnia moda na poszukiwania zakopanych skarbów i innych złotych pociągów.
MOC przedstawia grupę śmiałków, którzy próbują zdobyć skarb, należący do pradawnego i przeklętego króla, który przez swoją chciwość został zamieniony w złoty posąg.
Czy im się to uda, trudno powiedzieć. Skarb znajduje się w zaczarowanym lesie, w którym roi się od najdziwniejszych potworów i w którym rządzi wilk i zając.

Z samego MOCa jestem zadowolony choć nie zawiera żadnych nowatorskich i skomplikowanych rozwiązań.
Niestety zupełnie poległem na zdjęciach... No cóż, mam nadzieję, że praktyka czyni mistrza i następne będą lepsze.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do publikacji ostatecznie zachęcił mnie poprzedni MOC zrobiony przez innego, nazwijmy to "uśpionego weterana". ;)
Ja też przez lata zbierałem figurki, w nadziei że kiedyś zrobię wielkiego MOCa, na którym postawie je wszystkie. Niestety (a może stety) z różnych powodów raczej nigdy mi się to nie uda.
Formalnie nie jest to debiut ale właściwie jest.

Wielkie dzięki za wszelkie komentarze i sugestie.
Link do galerii.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2015-11-22, 18:42 przez Vlado, łącznie zmieniany 2 razy.
No nie wiem...

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Jellyeater »

Dość duża ta praca. Ładna roślinność. Ale jak się na to patrzy to ciężko się połapać o co chodzi. A niewyraźne zdjęcia nie pomagają. Trzeba statyw.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#3 Post autor: Biedrus »

Wygląda to na bardzo fajnego moca, ale te zdjęcia rzeczywiście nie ogarniają tej pracy oraz twojego wysiłku. Grota ze skarbem ciągnie się przez całą zabudowę?Wydaje mi się że skarb jest podświetlony czymś, tak?
Podoba mi się, wrzuć kiedyś kilka lepszych zdjęć:-)

zen535i
Posty: 152
Rejestracja: 2013-08-11, 16:19
Lokalizacja: Radomsko, Wieluń
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: zen535i »

Uważam tak jak poprzednicy. Pracą duża, mnóstwo roślin jak w jakiejś dziczy fajnie to wygląda, no i te podziemne tajemne jaskinie super. Wszystko dopracowane i ma mnóstwo szczegółów ale przede wszystkim wlasnie zdjęcia no i jakas legenda co gdzie się znajduję, którędy wejść do jaskini a które szlaki omijać żeby nie wpaść jak ten biedny konik.😊
Piwo moje paliwo;)

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#5 Post autor: Stelario »

Bardzo fajny MOC. Sporo zapychacza czarnego poszło na jaskinie.
W przeciwieństwie do innych umiem powiększać zdjęcia i widziałem wszystko co chciałem.
Proponuje jednak robić zdjęcia w dzień wtedy nie potrzeba lampy.
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

Awatar użytkownika
Vlado
VIP
Posty: 149
Rejestracja: 2008-03-22, 19:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Vlado

 

#6 Post autor: Vlado »

Wielkie dzięki za komentarze.
Cieszę się, że praca się podoba.

Statyw juz zamówiony.
Jak tylko znajdę chwilę by odbudować to co młody rozmontował podczas zabawy to postaram się zrobić lepsze zdjęcia. :)
No nie wiem...

ODPOWIEDZ