[MOC] Ursus i Sipma

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#16 Post autor: M_longer »

Thietmaier pisze:Co do kabiny, to też mi bardzo nie pasuje, ale lepiej się nie da zrobić. Gotowe szybki mają złe kąty i nie można jej wyprofilować jak trzeba. Jest też za wąska, na oko 0,5-1 studa. I znowu kwestia szybek, których nie ma w takich rozmiarach. Dlatego starałem sie zaburzyć linię tylnej szyby wysunięciem dachu o pól studa za nia.
A może zrezygnować z szybek? Masa większych modeli ma "szyby na niby", korzystając tylko z zaznaczonych słupków. Może spróbuj któryś ciągnik zbudować z kabiną z flexów?

Thietmaier
Posty: 73
Rejestracja: 2014-01-30, 01:34
Lokalizacja: Biala Podlaska
brickshelf: Thiet

 

#17 Post autor: Thietmaier »

Ale ja bardzo lubię szyby i bardzo nie lubię fleksów. Wiem że to pewne ograniczenie, ale wolę mieć jednak szyby. Ponadto są stabilniejsze i pozwalają schować udziwnienia w środku, np jak są zrobione błotniki itp.
PS: Silnik zmieniony, potem może wstawię zdjęcia. I jest kierwonica z fotelem. Wieczorem postaram sie obfocić od nowa całość :)
Ostatnio zmieniony 2016-09-12, 15:33 przez Thietmaier, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2466
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#18 Post autor: eric trax »

M_longer pisze:Wymieniłbym kafla 2x2 na boku podbieraka i dał tam jumpera z okrągłym kaflem 1x1 w charakterze kółka.
Też jestem tego zdania. Reszta to już sztuka kompromisu. W tej skali ważne jest że model rozpoznaje się po chwili zerkania na niego.

Ku mej uciesze kolejny rolniczy model approved :D
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

ODPOWIEDZ