[MOC] Indiana Jones - Afrika Korps

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 607
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

#16 Post autor: Falcrum »

Ja nie krytykuję proporcji samego modelu, tylko twierdzę, że oznaczenia niemieckie nie pasują do czołgu.
Jak niektórym wiadomo w planach było pojazdy z serii P, które miały rozmiary solidnego piętrowego domu, lub nawet większe, w moim komentarzu chodziło raczej o to, że czołg wyglądał mało po niemiecku, Wehrmacht dysponował bardzo charakterystycznymi zabawkami, a ten model lepiej wyglądałby w barwach armii rosyjskiej lub chińskiej, niż niemieckiej.
A Pz VIII swoją drogą bardzo mi się podoba, taka fajna kobyła ot co. A kto wie, czy gdyby w mózgu jakiegoś rosyjskiego inżyniera coś się nie poprzewracało, to czy nie stworzyłby takiego pojazdu?
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: Durzy »

Zwykle kobiety budują znacznie gorzej od kobiet,
Tak samo często kobiety budują lepiej od kobiet jak mężczyźni od mężczyzn.

Ten czołg jest bardzo dobrą interpretacją T-34 - Rudego, ruskiego czołgu. Tylko powinien mieć gwiazdy zamiast czarnych krzyży.
Ostatnio zmieniony 2016-09-25, 18:46 przez Durzy, łącznie zmieniany 1 raz.

MurstenTan
Posty: 24
Rejestracja: 2014-10-18, 12:20
Lokalizacja: Bytom
brickshelf: MurstenTan

 

#18 Post autor: MurstenTan »

Widzę ze moja praca wzbudza dużo negatywnych i pozytywnych opinii. Cieszę się ze jest zainteresowanie czołg był zbudowany całkiem z głowy. Do mojej makiety która pomału powstaje .

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#19 Post autor: Ciamek »

Ciekawe - nadwozie jak od T-34, a podwozie jak od Pattona.

Przywodzi na myśl rekwizyt do jakieś Hollywoodzkiej produkcji - może właśnie do 'Indiana Jones 3.5' ?
Zdrufko, Ciamek

meler
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2015-08-26, 15:04
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: meler

 

#20 Post autor: meler »

Podobają mi się te wszystkie detale, świetnie wyglądają w kolorystyce tan. W pierwszym momencie myślałem, że to WIP, bo na czarnym tle trudno zauważyć gąsienice, ale kolejne zdjęcia wyjaśniły wszystko. Natomiast zdjęcie nr 3... :) co za demonstracja siły i potencji tego pojazdu :))))

ODPOWIEDZ