[MOC] HH-3E Jolly Green Giant

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Mateusz92
VIP
Posty: 456
Rejestracja: 2012-05-21, 18:33
Lokalizacja: Wrocław/Zduny
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: Mateusz92 »

Największy plus to kamuflaż. Wygląda bardzo naturalnie i pomimo ząb-kowości nie jest wymuszony. Więcej nie będę pisał bo w zasadzie wszystko zostało już powiedziane.

wielkamucha
Posty: 803
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: wielkamucha »

Już miałem się burzyć, że "wyprowadzasz rodowód" Stalliona od SeaKinga, ale doczytałem, że chodzi o budowę modelu - i mi przeszło :D.

A może jakiś Kamov, albo Krokodil?

bzzz-bzzz
Ostatnio zmieniony 2017-01-04, 00:49 przez wielkamucha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Maks
Posty: 155
Rejestracja: 2014-02-19, 09:57
Lokalizacja: Gniezno
brickshelf: MaksM

 

#18 Post autor: Maks »

Witam po przerwie i od razu odkopuję staroć. Mój helikopter, który opublikowałem w okresie świątecznym 2016 roku jakimś cudem przetrwał mój dark age, choć został z niego wtedy tylko kadłub. Kiedy wróciłem do klocków i postanowiłem go odbudować, pomyślałem też, by wymienić czarne klocki na dark green - co w 2016 wydawało mi się niemożliwe. Dzięki temu dużo lepiej odwzorowuje prawdziwy model i wygląda bardziej fancy, mając trzy rzadkie kolory.
Oprócz zmian w kolorze, wykonałem jakieś drobne poprawki w środku by wzmocnić model, zamocowałem węższe łopaty wirnika i nową rurkę do tankowania w powietrzu.

Obrazek
HH-3E Jolly Green Giant (4) by [Maks], on Flickr

W przypadku tego zdjęcia polecam wejść na Flickra i je powiększyć, wtedy wszystko bardzo dobrze widać.

Obrazek
HH-3E Jolly Green Giant (3) by [Maks], on Flickr

Wybaczcie za nachalną reklamę, ale patrząc że społeczeność Lego na Flickrze trochę umiera, dołączyłem sobie na instagrama. Średnio on się nadaje do publikowania MOCy, ale przynajmniej trochę większy ruch tam jest. Można zobaczyć dodatkowe dwa posty ze zdjęciami modelu .Zestaw 1 , Zestaw 2 Z chęcią dodam do obserwowanych polskich AFOLi, więc jeśli macie insta to proszę o jakiegoś followa albo like'a :P

Tak, używam jeszcze przedpotopowego Brickshelfa, skąd wiedzieliście? Tutaj miniaturki:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 347
Rejestracja: 2019-10-18, 13:15
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Rysiek »

Świetnie to wyszło. Podoba mi się cała bryła no i te kolory, brawo! :)

Szygalew
VIP
Posty: 1608
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#20 Post autor: Szygalew »

Śliczny. I śmigłowiec i kamuflaż. Bryła wydaje się świetnie oddana. Czarny kolor zamiast d. green, moim zdaniem, też dawał radę.

ODPOWIEDZ