[MOC] Bizon ZO56

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Grajek
Posty: 11
Rejestracja: 2016-09-01, 21:32
Lokalizacja: spod Torunia

#16 Post autor: Grajek »

Powiem tak: nie widziałem jeszcze żadnego modelu z lego, który by tak pięknie oddawał wygląd naszego rolniczego klasyka... Pod względem zachowania bryły i charakterystycznych elementów to jest mistrzostwo. Nawet model erica traxa w większej skali nie wywarł na mnie takiegi wrażenia (poza funkcjonalnością, oczywiście). A sieczkarnia... Majstersztyk. Pod względem barw jednoznacznie kojarzy mi się z egzemplarzem posiadanym przez rolnika, który w Internecie podpisuje się bodajże pseudonimem Elektrotechnik. Tylko jego maszyna nie jest zardzewiała. W każdym razie chyba jesteś jedyną osobą, która potrafi budować naprawdę godne modele rolnicze w tej piekielnie trudnej skali. Ciekawe, czym teraz nas zaskoczysz. Może masz ochotę na coś z tzw. ciężkiej serii Ursusa (dla tych, którzy nie obcują na codzień z rolnictwem są to na przykład modele C-385, 914, 1224 lub 1634)?

Thietmaier
Posty: 73
Rejestracja: 2014-01-30, 01:34
Lokalizacja: Biala Podlaska
brickshelf: Thiet

 

#17 Post autor: Thietmaier »

Dziękuję Grajek za tak miły komentarz :) Co do modelu ciężkiego Ursusa - C385 już kiedyś zrobiłem, znajdziesz zdjęcia w mojej galerii, ma tyle samo lat co Bizon i podobnie jak on doczeka się niedługo jakiegoś liftingu, jak nie kompletnej przebudowy.
TopGun - co do drabinki, to cóż, poprzednia odsłona miała zrobioną z rączek od minifigów, ale mi się nie podobała, dlatego teraz jest taka i nie mam lepszego pomysłu.

Dziękuję wszystkim jeszcze raz za pochlebne komentarze :)

ODPOWIEDZ