Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Bizon ZO56
Autor Wiadomość
Grajek 

Wpisy: 11
Wysłany: 2016-12-29, 09:05   

Powiem tak: nie widziałem jeszcze żadnego modelu z lego, który by tak pięknie oddawał wygląd naszego rolniczego klasyka... Pod względem zachowania bryły i charakterystycznych elementów to jest mistrzostwo. Nawet model erica traxa w większej skali nie wywarł na mnie takiegi wrażenia (poza funkcjonalnością, oczywiście). A sieczkarnia... Majstersztyk. Pod względem barw jednoznacznie kojarzy mi się z egzemplarzem posiadanym przez rolnika, który w Internecie podpisuje się bodajże pseudonimem Elektrotechnik. Tylko jego maszyna nie jest zardzewiała. W każdym razie chyba jesteś jedyną osobą, która potrafi budować naprawdę godne modele rolnicze w tej piekielnie trudnej skali. Ciekawe, czym teraz nas zaskoczysz. Może masz ochotę na coś z tzw. ciężkiej serii Ursusa (dla tych, którzy nie obcują na codzień z rolnictwem są to na przykład modele C-385, 914, 1224 lub 1634)?

Thietmaier 

Wpisy: 73
Wysłany: 2016-12-29, 23:52   

Dziękuję Grajek za tak miły komentarz :) Co do modelu ciężkiego Ursusa - C385 już kiedyś zrobiłem, znajdziesz zdjęcia w mojej galerii, ma tyle samo lat co Bizon i podobnie jak on doczeka się niedługo jakiegoś liftingu, jak nie kompletnej przebudowy.
TopGun - co do drabinki, to cóż, poprzednia odsłona miała zrobioną z rączek od minifigów, ale mi się nie podobała, dlatego teraz jest taka i nie mam lepszego pomysłu.

Dziękuję wszystkim jeszcze raz za pochlebne komentarze :)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu