[MOC] Moje speeder bike'i

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

[MOC] Moje speeder bike'i

#1 Post autor: brickmartil »

Witajcie moi drodzy.
Chciałem się pochwalić tym co popełniłem. Nie chcę zakładać oddzielnych tematów na każdy motorek więc wrzucam dwa w tym. Aresa opublikowałem jakiś czas temu w tym temacie
Od tamtej pory zbudowałem jeszcze terenowego Storm'a i jaskrawego Neon'a. Oto one:

ObrazekStorm class speeder bike by Marcin Grabowski, on Flickr

ObrazekNeon class speeder bike by Marcin Grabowski, on Flickr

a tutaj jest zdjęcie rodzinne

ObrazekTeam Beam by Marcin Grabowski, on Flickr


Jak zwykle będę wdzięczny za wasze sugestie. Wiem, że są przerośnięte jak na motorki, jednak nie jestem ani dobry ani doświadczony w budowaniu kompaktowych modeli..

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1272
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: wallyjarek »

Bedę pierwszy, widzę w nich Twój styl budowania który jest w większych modelach. Są fajne, inne niż reszta co oglądałem. Ale najbardziej podoba mi się Ares który jest w innym wątku.

Awatar użytkownika
Hobbit
Posty: 172
Rejestracja: 2016-04-14, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Hobbit »

Naprawdę imponujące modele, każdy inny i w swoim jedynym niepowtarzalnym stylu. Wg mnie najlepszy jest Neon class speeder bike. Świetne zdjęcia! Z jakiej serii jest ta pomarańczowa szybka?
Hobbit

Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

#4 Post autor: brickmartil »

wallyjarek pisze:Bedę pierwszy, widzę w nich Twój styl budowania który jest w większych modelach. Są fajne, inne niż reszta co oglądałem. Ale najbardziej podoba mi się Ares który jest w innym wątku.
Przepraszam za obsuwe z odpisaniem. Dziękuję bardzo za pozytywny feedback=D Już któryś raz słyszę o "moim stylu budowania" - miło, że coś takiego ludzie zauważają jednak ja tego nie widzę=D
Konkurs powoli zbliża się do końca. Ciekawią mnie wyniki. Pal licho nagrody ale te chromowane statuetki.. Jaram się=D Powodzenia Jarku!
Hobbit pisze:Naprawdę imponujące modele, każdy inny i w swoim jedynym niepowtarzalnym stylu. Wg mnie najlepszy jest Neon class speeder bike. Świetne zdjęcia! Z jakiej serii jest ta pomarańczowa szybka?
Dziękuję. Chciałem, żeby każdy był inny - łączyć je miał mangowy klimat=D Szybka jest z nexoknight - dostępna w dość dużej liczbie zestawów z tej serii.
Zdjęcia robię telefonem. Jedyną inwestycją było oświetlenie. Jeszcze tła wypadałoby zmienić..=D

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1272
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: wallyjarek »

Statuetkę zamów u Auri'ego :)

ODPOWIEDZ