Miejscówka - Katowice - Park Wełnowiecki

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

Miejscówka - Katowice - Park Wełnowiecki

#1 Post autor: Blaha »

Siema,
Odkryłem niedawno ciekawe tereny pod trial - jest to jakby wschodnia, nieco dzika i niezagospodarowana część parku na wełnowcu - Lokalizacja (wkleić CAŁY wiersz!): https://www.google.pl/maps/place/50%C2% ... 0722?hl=pl
Dojazd najlepszy od ulicy Cedrowej - parking przy cmentarzu.
Teren ciekawy, pofalowany małymi górkami oraz są dwa większe wzniesienia, niestety trakcja na nich jest lipna, bo jakby usypane z żużla. Ale myślę, że trochę ciekawych sekcji można by tam poukładać. Do tego nie trzeba daleko chodzić na pieszo, są drzewa, żeby się ukryć do cienia. Myślę, że miejscówa warta rozważenia. Jak kto chętny to możemy umówić się w przyszłym tygodniu na jaki trening obadać to dokładnie. Ja swoim złomem chwilę pojeździłem i jest spoko, ale tam gdzie nie ma tego żużlu, bo w nim maszyna się zakopuje...
Poniżej trzy foty na zachętę i link do reszty fot (jak się upubliczni- więcej od razu na naszym blogu).

Obrazek


Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony 2017-06-11, 22:16 przez Blaha, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#2 Post autor: Uncle Jaca »

Jak dla mnie gites. Ciekaw jestem tego podłoża ale trza sprawdzić :) mogiemy zrobić turnee i walnąć te kato a potem Arki Bożka w Bytomiu tam tyż jest mega miejscówa ale nie wiem jak z przyczepnością.
Pies utonął, łańcuch pływa

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#3 Post autor: JAREMA. »

na trzecim zdjęciu miejscówka w której byłem w zeszłym tygodniu, gdybyście się tam wybierali chętnie podjadę się przywitać

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#4 Post autor: Uncle Jaca »

Jasne, żaden problem. Mi pasuje na dzień dzisiejszy każdy dzień w tygodniu prócz weekendu. Dopasujem siem :)
Pies utonął, łańcuch pływa

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#5 Post autor: Blaha »

To może pt?
Łukaszu - jak najbardziej zapraszamy - wbijaj na spota. Dam Ci trialówkę, może złapiesz bakcyla trialowego i będziesz budował jedyne prawilne konstrukcje z lega, tj. trialówki ;) :D

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#6 Post autor: Uncle Jaca »

Spoko. Może być piatunio :)
Pies utonął, łańcuch pływa

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#7 Post autor: JAREMA. »

jak w piątek to na 99% wpadnę o ile po godzinie 16 i nic mi nie wyskoczy :D

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#8 Post autor: Uncle Jaca »

Byliśmy wczoraj, heh, miejscówka w zaciszu (bynajmniej nikt się nie pałętał, ot, jeden na mopliku) kilka górek ziemistych i rowów czyli kolein po przejeździe jakiegoś traktora. Sądzę, że klimat bardziej pod zwinne mniejsze auta. Gòrki usypane z hasia raczej nie dla nas, ostre podłoże i zbyt sypkie.

Całościowo myślę, że się nada, można odwiedzić to miejsce. Jest parking. Trochę cienia tyż się znajdzie aby odsapnąć ale same miejsca do jazdy raczej w słońcu, także na taką patrlnię to odradzałbym, bo gubiliśmy zasięg.
Pies utonął, łańcuch pływa

ODPOWIEDZ