[MOC] Pesa Jazz Duo

Trains, Monorail

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#16 Post autor: glaz_pimpur »

Tsarov pisze:Fantastyczna Pesa! Gratuluję, wypisz wymaluj modelik, który będzie wkrótce jeździł obok Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
Ja już przestałem wierzyć w te bajki o tramwajach na dolnym Mokotowie. Słychać je od 20 lat, a nawet najmniejszego wykopka nie widać
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: Durzy »

Ja już przestałem wierzyć w te bajki o tramwajach na dolnym Mokotowie. Słychać je od 20 lat, a nawet najmniejszego wykopka nie widać
I dobrze, tramwaje są tak przestarzałym, nieekologiczny i nieprzyszłosciowym środkiem komunikacji miejskiej, że całe szczęście. Trzeba nie halo lub z Olsztyna, aby wprowadzać gdzieś nowe linie tramwajowe.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#18 Post autor: Jellyeater »

W Warszawie non stop budują. Ale dlaczego nieekologiczny i nieprzyszłościowy? Wydaje się być bardziej ekologiczny niż diesel. A jak się dobrze zrobi to jeszcze można odzyskać energię z hamowania. Co do przyszłości, to nie chciałbym się po Jerozolimskich poruszać inaczej niż tramwajem.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
nisiia
Adminus Emeritus
Posty: 875
Rejestracja: 2013-11-24, 21:01
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nisiia

 

#19 Post autor: nisiia »

Co ma wspólnego rozbudowa Warszawy z tym MOCem?
Proszę o posty na temat. Dalsze offtopy będą kasowane.
za dzień, za dwa
za noc, za trzy...

ODPOWIEDZ