Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Knighton Anti-Gravity Speedor
Autor Wiadomość
Silverbrick 

Wpisy: 86
Wysłany: 2017-06-12, 20:26   [MOC] Knighton Anti-Gravity Speedor

Czas zaprezentować jakiegoś mojego, materialnego MOCa. Skoro dopiero tutaj przybyłem, to warto pokazać co złożyłem.
Zbudowałem go gdzieś z pół roku temu, ale sądzę że mogę się nim podzielić, jako próbkę tego co buduję.

Jak to się stało, że postanowiłem zbudować coś takiego?

Na oficjalnej stronie Nexo Knights, pojawiło się pewne zadanie. Wykonanie pięciu "misji": zaprojektowanie herbu rodowego, sfotografowanie podejrzanego obiektu, zbudowaniu katapulty, znalezienia czegoś co powstrzyma Globliny i (co najważniejsze) zbudowanie jakiegoś pojazdu Nexo. Pomysły które są zatwierdzane, trafiają do galerii fanów, a ty masz coś w stylu "mision complete". Nagrodą za wykonanie piątki zadań, jest Nexo Moc - Kula Światła.

Dobry pretekst na fajne spędzenie wolnego czasu.

Ten oto pojazd latający, miał swoją genezę, gdy to zacząłem patrzeć na konstrukcję Królewskiej Wyścigówki i statku Kylo Rena z polybagu. Pomysł na zrobienie skrzydeł trapezowych, wziął się z tego iż sporo dłubam w Classic Space.

Ostatnio zmieniony przez Silverbrick 2017-06-13, 17:17, w całości zmieniany 3 razy  

Falcrum 
Żółtodziób

Wpisy: 310
Wysłany: 2017-06-13, 17:41   

Model zbudowałeś tylko z dwóch wymienionych polybagów, czy może wsparłeś się dodatkowymi elementami?
Parę rzeczy mnie gryzie, przede wszystkim Twoje miotacze jakoś mnie nie urządzają- przez nie statek traci kształt, jak na pojazd dosyć zaawansowany technicznie jest trochę zbyt chaotyczny.
Lepsze od Fortu Piontek. Budowanie w LDD to jednak co innego niż w rzeczywistości i szczerze, ta praca przypadła mi do gustu znacznie bardziej od komputerowych projektów.
Podsumowując- jest OK. Nie mógłbyś jednak zbudować czegoś większego? Tutaj nawet za bardzo nie miałem pojęcia, o czym jeszcze napisać.
Ostatnio zmieniony przez Falcrum 2017-07-04, 18:50, w całości zmieniany 1 raz  

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu