271717 Kamienny bolid foli pack

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

271717 Kamienny bolid foli pack

#1 Post autor: SERVATOR »

271717 Kamienny bolid foil pack

Obrazek

Seria: Dodatki do magazynu Nexo Knights
Rok premiery: 2017
Liczba elementów: 31
Figurki: 0
Opakowanie: Foil Pack
Cena: dodatek do Magazynu Nexo Knights za 10,99 zł

Bricklink

Ponieważ rynek magazynów z klockowymi dodatkami stale się poszerza, to ja zaczynam kupować je bardziej wybiórczo. ;)
Coraz częściej, zanim wydam tą "dychę" dwa razy się zastanowię czy dany dodatek mi się naprawdę podoba albo czy do czegoś mi się przyda. Dodatki do magazynu LEGO Nexo Knights oceniam nawet trzykrotnie. ;)
Tym razem skusiłem się na ten foilpack ze względu na nowe klocki. Nie ma ich co prawda zbyt wiele ale że do tej pory takich wcale nie miałem, to obecnie moja ich kolekcja osiągnęła imponujące rozmiary. ;)

Magazyn nr 6/2017 z foilpackiem prezentuje się tak:

Obrazek

W magazynie znajduje się foilpack, którego zawartość przedstawiona jest na poniższym zdjęciu.

Obrazek

Najciekawsze elementy w tym zestawie, to dwie tegoroczne nowości - "kamienne pazury" i pioruny.

27261 Plate, Modified 2 x 2 with Three Claws / Rock Fingers (2 sztuki)
Obrazek

27256 Wave Angular Lightning Bolt (2 sztuki)
Obrazek

Tymi piorunami, to pewnie bym się nawet nie zainteresował ale przypadkowo zobaczyłem je w wersji Auriego. Dla mnie miodzio!

Obrazek


Instrukcja budowy jest czytelna. Powiedziałbym nawet, że wyjątkowo skompresowana jak na obecne standardy instrukcji LEGO. To dobrze. :)

Obrazek

Gotowy modelik prezentuje się tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Podsumowując.
Patrząc na ten zestaw jako wyłącznie na dawcę elementów to trzeba uczciwie powiedzieć, że rewelacji nie ma. Jako zabawka dla dziecka jest niezły. Pojazd jest bowiem dość lekki i całkiem raźnie sunie po parkiecie. W sumie całkiem nieźle też wygląda.


EDIT. Aaaa. Jednak już mi się znudził. Przez jakiś czas będzie głową szamana.

Obrazek

EDIT2. Jeżeli ktoś jest fanem naklejek LEGO Nexo Knights, to w magazynie dodają jedną saszetkę gratis.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2017-06-14, 15:14 przez SERVATOR, łącznie zmieniany 7 razy.

ODPOWIEDZ