42069 Extreme Adventure [VIDEO]

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#31 Post autor: Innos »

Nie no, ja rozumiem, skąd Twoje przewidywania, dla mnie też taki schemat wydaje się dość prawdopodobny, ale piszesz "najtańszy będzie", "cena pójdzie w górę", a jak to Benjamin Franklin napisał, "Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki". :) Nigdy nie wiesz, czy akurat tym razem nie będzie inaczej, wystarczy, że dany zestaw będzie dostępny w sprzedaży dużo krócej lub dłużej niż zwykle, albo gdzieś zaginie ciężarówka pełna zestawów ;) i cała prognoza bierze w łeb.

Tak żeby ułatwić Styranemu - jeśli nie potrzebujesz zestawu na już to nie śpiesz się, wypatruj ofert w cenie min. 35-40% niższej niż katalogowa. Jak kupisz za tyle to już będzie przyzwoicie, nieco niżej niż przeciętne oferty np. na Allegro w okresach niższych cen, taniej niż w jakiejkolwiek promocji S@H, i w zasadzie w okolicach tego, ile wychodzi w lugpolowym supporcie przy wystawach. Oczywiście można trafić i taniej, ale wszystkiego najtaniej jak się da nie upolujesz, więc zamiast wiecznie wypatrywać, żeby było jeszcze taniej to trzeba mieć jakiś próg satysfakcji i w prostszy sposób być zadowolonym z życia. :)
Ostatnio zmieniony 2017-08-03, 17:05 przez Innos, łącznie zmieniany 1 raz.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Styrany
Posty: 26
Rejestracja: 2016-05-01, 14:46
Lokalizacja: Zamość
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#32 Post autor: Styrany »

Dzieki wielkie za wszystkie odpowiedzi :D Przetrwam sesję wrześniową i zestaw pewnie już będzie na mnie czekał bo lekko za 450 zł można go kupić. Życzcie powodzenia i później może coś wstawię z własnych odczuć po złożeniu 42069.
Pozdrawiam Serdecznie

ODPOWIEDZ