[MOC] NAGA class light starfighter

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#16 Post autor: Jellyeater »

I tak jest już na PIMPach:

http://pimpmybricks.com/post/1632949557 ... ick-martil

Gratulacje!
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

#17 Post autor: brickmartil »

dmac pisze:
brickmartil pisze:Lubie robić przesadzone elementy na moich statkach. To taka wyważona groteska
Rozumiem to doskonale, bo też się noszę z pewnym groteskowym pomysłem z okolic sci-fi :) .
Model bardzo mi się podoba. Jest może mniej najeżony skrzydłami niż większość Twoich tworów, lecz mimo to pasuje do reszty. Zastanawiam się, czy kiedyś zobaczymy dwa identyczne (albo więcej), jakiś zalążek eskadry czy floty ;) . Dobrze Ci idzie operowanie kolorem; nieczerwonych detali jest akurat tyle, ile trzeba.
Gratulacje!
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Nie noszę się z zamiarem budowy takich samych statków ale kto wie=D Chciałbym kiedyś zbudować Merkabę w SNOCie=D jednak będzie to pewnie update obecnej konstrukcji. Moja flota istnieje. Nazywa się "Gaia Fleet". Pod taką nazwą występuje na wystawach=D Czuję, że nabrałem już trochę wprawy w kolorach i greeblach. Widzę to po mniejszym czasie budowania. Miej już myślę co i jak zrobić tylko już samo wychodzi=D
X3qtor pisze:Kształtem przypomina mocno Starcraftowe Wraith'y z pierwszej części, aczkolwiek tam dolna część nie była tak wyraźnie większa od skrzydeł.
Zgadzam się, że fajnie zadziałałeś z kolorami.
Dziękuję. Nigdy nie grałem w starcrafta. Nie omieszkam sprawdzić grafik jednostek, może znajdę isnspirację=D
MarcinMK pisze:Ja lubię takie klimaty i mi bardzo podoba się Twój MOC. Dla mnie super.
Wychodzi na to, że lubimy to samo=D Dziękuję.
Jetboy pisze:Nie no mi tez się podoba. Ale obciął bym tą płewę, dobudował drugą i na ich bazie zrobił kolejny statek, a to co b zostało po amputacji samo w sobie było by super.
Dziękuję. Jeśli zbudowałbym go tak jak piszesz byłby jednym z wielu podobnych. Ta płetwa nadaje całego charakteru. Moje zdanie oczywiście=D


Jellyeater pisze:I tak jest już na PIMPach:

http://pimpmybricks.com/post/1632949557 ... ick-martil

Gratulacje!
Dzięki=D Co to w ogóle za strona. Nie słyszałem o niej wcześniej. Jestem jeszcze świerzy i sporo mi umyka. Na przykład, kiedy udzielałem "wywiadu" dla beyond the bricks nie miałem pojęcia kim oni są=D Dopiero po powrocie do domu znalazłem ich kanał na youtube=D

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#18 Post autor: Jellyeater »

Co to w ogóle za strona.
Wrzucają co fajniejsze kreacje z LEGO. Lubią mechy.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Durzy »

Nawet w bajce dla dzieci Fi-Fi Star Wars, statki kosmiczne lądowały na planetach.
To jest bzdurny argument. W wielu poważnych sci-fi myśliwce kosmiczne nie mogą operować w atmosferze planet, bo... to wymagałoby mocniejszych silników wiekszych skrzydeł i pojemniejszego baku - a więc dużo wiekszego i droższego statku, co w przypadku myśliwców nie ma zbytniego sensu.

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3606
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#20 Post autor: SERVATOR »

Jest (a w zasadzie był) i na TBB. :)

Awatar użytkownika
brickmartil
Posty: 90
Rejestracja: 2016-06-27, 14:08
Lokalizacja: Manchester

#21 Post autor: brickmartil »

SERVATOR pisze:Jest (a w zasadzie był) i na TBB. :)
Miło, że zauważyłeś;) Z tego jednak nominacji do kreacji roku to raczej nie będzie

batyskaw
Posty: 7
Rejestracja: 2017-08-01, 09:50
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#22 Post autor: batyskaw »

Piękny MOC !

ODPOWIEDZ