8289 Fire Truck

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
sives1
Posty: 153
Rejestracja: 2005-10-16, 19:12
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: sives1
Kontakt:

 

#16 Post autor: sives1 »

Dla mnie jest OK! Wszystko czytelne i wyjaśnione.
Tak naprawdę nie wiem nadal czy warto go kupować nie mogę się przekonać!
Dla mnie nic ciekawego nie ma.

Awatar użytkownika
Jonder_qind
Posty: 122
Rejestracja: 2006-05-27, 22:22
Lokalizacja: Tychy
brickshelf: Jonderqind

 

Re: Troszkę się przeraziłem...

#17 Post autor: Jonder_qind »

Conrack AFOL PL pisze:Osobiście chciałem zrobić recenzję 8285 ale teraz sie poprostu zacząłem bać, że próba napisania mojej pierwszej recenzji wywoła jakieś przykre komentarze... Niepotrzebne skupienie się nie na treści lecz na wytykaniu błędów...
Tej treści za wiele nie ma :). A co do pisania recenzji to nie ma się czego bać, byle byś używał polskiej gramatyki i ortografii, a nie autorskiej :) i napisał coś od siebie. Więc czekamy na Twoją recenzje.
Conrack AFOL PL pisze: Uważam ,że recenzja Robsona ma zalety ...
Wymienienie wielu informacji i to jedyna zaleta jaką widzę. Ale to za mało, aby była to dobra rencezja.

Hippotam

#18 Post autor: Hippotam »

Recenzja jest pełna szczegółów. Pełno liczb i symboli - na pewno wymagało to dużo pracy. Widzę że zważyłeś klocki i pudełko! Brawo! Dla kogoś kto kupuje zestawy na części recenzja jest wystarczająca i bardzo precyzyjna. Brakuje mi tylko:
- dłuższego opisu modelu, ale przecież mamy precedens skutera śnieznego gdzie opisu jest jeszcze mniej i nikomu nie przeszkadza
- więcej subiektywizmu. Gdybyś mógł rozwinąć temat wad modelu (trudno dostępne pokrętła - do czego on są? Mały pojazd - a ile mierzy?) to byłoby super. Czy kupiłbyś go drugi raz? Dlaczego?
- Zdjęcia - są bardzo duże i długa się ładują. Zmniejsz je proszę do 800x600 albo wklej do recenzji miniaturki z peerona.

Wg. mnie recenzja jest ok i po kilku poprawkach nadawać się będzie do podwieszenia.

aro_kal
Posty: 436
Rejestracja: 2006-02-07, 14:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: aro-kal

 

#19 Post autor: aro_kal »

Ulalala, ale dym. A recenzja nie jest zła. Szkoda, że nie dałeś miniaturek zdjęć w tekście - to bardzo urozmaica i umila czytanie. Zdjęcia nie są złe. Ja robię na brickshelfie katalog z miniaturkami, kopiuję bezpośredni link do zdjęcia i wstawiam przyciskiem IMG do tekstu recenzji. Następnie, to co mi się wpisało w tekst, wycinam i wciskam URL. Jako tekst wklejam to co wyciąłem, a jako linkę bezpośredni adres dużego zdjęcia.

Robsonie -> nie możesz się obrażać, że ktoś wymaga poprawnego pisania. Dorosły chłop jesteś i powinieneś to zrozumieć. Przy okazji może się czegoś nauczysz :mruga:. Mówimy i piszemy po polsku i ma to być polszczyzna w możliwie najczystszym wydaniu, a nie jakiś podwórkowy szmelc.

Poprawiłem to co zauważyłem i jak na mój gust jest dobrze. Cieszę się, że wykazałeś inicjatywę i doceniam to, że napisałeś recenzję przesyconą szczegółami takimi jak: numery klocków, wymiary, waga itp. Wymagało to od Ciebie sporo czasu. Następnym razem pokażesz nam, że umiesz pisać jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony 2007-02-07, 12:42 przez aro_kal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#20 Post autor: szarikm »

Robson1903:Jeśli chodzi o recenzję jako całość:
Skromna (styl telegraficzny), wydaje mi się, że jak na Twoje możliwości to powinieneś napisać swoje odczucia.
No, ale jeśli chodzi stronę ortograficzną, to po prostu żenada..... To tak jakbyś oddał dyktando ortograficzne, napisane słowo w słowo, ale z bykami. Zastanów się, co robisz!!

Widzisz, prosiłem abyś pisał poprawnie. Z tego wynika, że do Ciebie to nie dotarło.
Zastanawiałeś się, kiedyś dlaczego właśnie na Ciebie "najeżdżamy"??

Teraz może zajedzie jadem z mojej strony, ale Piotrek Builder jest młodszy, a pisze lepiej od Ciebie.
Ostatnio zmieniony 2007-02-07, 14:11 przez szarikm, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#21 Post autor: Bricksley »

Robson1903 pisze:Trzy instrukcje od Tracka
Powinno być: ...od Trucka. Track- to trasa, tor.

Na początku tak jakoś dziwnie patrzyłem na ten model, ale potem mi się spodobał, no ale nie planuje jego zakupu. Mam długą listę innych legowych rzeczy.
Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ