[MOC] Pesa Dart

Trains, Monorail

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Mateusz92
VIP
Posty: 456
Rejestracja: 2012-05-21, 18:33
Lokalizacja: Wrocław/Zduny
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: Mateusz92 »

Jeszcze raz dzięki za komentarze.
dmac pisze:Gdyby jeszcze funkcjonował program LEGO Factory, mogliby pozamawiać ileś tam zestawów wg Twojej instrukcji - super upominek dla kontrahentów.

Brawo!
Brali pod uwagę, aby zrobić z tego zestaw dla vipów. Uświadomiłem ich, że jest to możliwe, ale jednocześnie zakup klocków na kilka zestawów trzeba by zrobić z pewnym zapasem czasu. Oczywiście jest Bricks & Pieces na lego.com, ale z tego co słyszałem "bardzo uważają na handlarzy" i większe zamówienia mogą być anulowane. Poza tym na model został zaprezentowany na Trako2017, Pesa udostępniła tam też instrukcję więc podejrzewam, że to był punkt kulminacyjny ruchów promocyjnych związanych z tym modelem.
Znalazłem oficjalny link do instrukcji więc jakby ktoś chciał oglądnąć (link ten podany na Trako):
https://cloud2.pesa.pl/index.php/s/TVTbfP6G085FQxf
hasło: legodart
Dodatkowo jeszcze się pochwale: w filmie AMBEREXPO podsumowującym targi znalazł się też legowy Dart.
Ostatnio zmieniony 2017-10-02, 20:10 przez Mateusz92, łącznie zmieniany 2 razy.

Afick
Posty: 131
Rejestracja: 2017-01-30, 23:40
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: afick

 

#17 Post autor: Afick »

Gratuluje, świetna robota. I kilka zł wpadło - świetnie.'

Swoją drogą skoro pesa nie będzie robić setów to czy możesz opublikować jakąś elektroniczną listę potrzebnych klocków. Chyba że gdzieś przegapiłem po drodze.

bart_ilo
VIP
Posty: 1493
Rejestracja: 2015-05-14, 20:04
Lokalizacja: Iłowa

#18 Post autor: bart_ilo »

Afick pisze:Gratuluje, świetna robota. I kilka zł wpadło - świetnie.'

Swoją drogą skoro pesa nie będzie robić setów to czy możesz opublikować jakąś elektroniczną listę potrzebnych klocków. Chyba że gdzieś przegapiłem po drodze.
PESA udostępniła instrukcję do modelu.

ODPOWIEDZ