Książka "Niesamowity świat lego technic" - prośba.

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Anomander
Posty: 30
Rejestracja: 2014-12-14, 23:41
Lokalizacja: Trójmiasto
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Książka "Niesamowity świat lego technic" - prośba.

#1 Post autor: Anomander »

Hej,

Wesołych Świąt!

Gorąca prośba - czy któś mógłby podesłać zdjęcia/skany stron od 249 do 256? Chętnie doczytałbym brakujący materiał...

Zrobiłem sobie prezent pod choinkę i stałem się posiadaczem ww. książki na którą ostrzyłem sobie żeby już od paru miesięcy. Niestety - mam pecha. Pierwsze zamówienie które przyszło z Empik'u zawierało książkę w tak skandalicznym stanie, że nie nadawało się to do czytania, zwróciłem. Do tego zamówiłem w twardej oprawie, a przyszła w miękkiej... Druga próba, księgarnia Livro.pl, znów, książka w twardej oprawie, a przyszła w miękkiej, do tego pognieciona, ale było już za późno - nie miałbym co czytać w święta... :/
I tak czytam i czytam, dochodzę do strony 248 (okładkowy Koenigsegg), a tam pół strony o Lamborghini Gallardo... O_o? Zaraz po stronie 248 jest strona 257, wygląda to na błąd przy składaniu, bo na pewno strony nie zostały wyrwane.

Pozdrawiam!

Marcin
Ostatnio zmieniony 2017-12-25, 14:38 przez Anomander, łącznie zmieniany 2 razy.

Psor
Posty: 53
Rejestracja: 2016-11-12, 10:51
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Psor »

No cóż, współczuję. Na obecną chwilę nie za bardzo mam dostęp do skanera czy aparatu, ale od siebie mogę powiedzieć, że ominął Cię całkowicie tylko jeden MOC - Lamborghini Aventador: https://www.youtube.com/watch?v=_3I1KSZIaUw Choć ta odpowiedź może tylko zaostrzyć apetyt...
Mistrz wszystkich mistrzów.

Anomander
Posty: 30
Rejestracja: 2014-12-14, 23:41
Lokalizacja: Trójmiasto
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Anomander »

Dzięki!
Obejrzałem sobie - Aventador wygląda naprawdę świetnie - takie modele (bez zdalnego sterowania i elektryki, z działającą skrzynią) lubię najbardziej, przypominają mi 8880 :)
Czy mogę prosić o podanie autora modelu Gallardo? Może uda mi się znaleźć coś w sieci, niestety na 257 stronie znajdują się tylko 2 zdjęcia, bez autora. Na youtubie trochę Gallardo jest, ale żadne zdaje się nie pasować kolorystycznie do tego z książki...

Thx!

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#4 Post autor: Sariel »


ODPOWIEDZ