Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Książka "Niesamowity świat lego technic" - prośba.
Autor Wiadomość
Anomander 

Wpisy: 25
Wysłany: 2017-12-25, 13:40   Książka "Niesamowity świat lego technic" - prośba.

Hej,

Wesołych Świąt!

Gorąca prośba - czy któś mógłby podesłać zdjęcia/skany stron od 249 do 256? Chętnie doczytałbym brakujący materiał...

Zrobiłem sobie prezent pod choinkę i stałem się posiadaczem ww. książki na którą ostrzyłem sobie żeby już od paru miesięcy. Niestety - mam pecha. Pierwsze zamówienie które przyszło z Empik'u zawierało książkę w tak skandalicznym stanie, że nie nadawało się to do czytania, zwróciłem. Do tego zamówiłem w twardej oprawie, a przyszła w miękkiej... Druga próba, księgarnia Livro.pl, znów, książka w twardej oprawie, a przyszła w miękkiej, do tego pognieciona, ale było już za późno - nie miałbym co czytać w święta... :/
I tak czytam i czytam, dochodzę do strony 248 (okładkowy Koenigsegg), a tam pół strony o Lamborghini Gallardo... O_o? Zaraz po stronie 248 jest strona 257, wygląda to na błąd przy składaniu, bo na pewno strony nie zostały wyrwane.

Pozdrawiam!

Marcin
Ostatnio zmieniony przez Anomander 2017-12-25, 14:38, w całości zmieniany 2 razy  

Psor 

Wpisy: 53
Wysłany: 2017-12-26, 13:50   

No cóż, współczuję. Na obecną chwilę nie za bardzo mam dostęp do skanera czy aparatu, ale od siebie mogę powiedzieć, że ominął Cię całkowicie tylko jeden MOC - Lamborghini Aventador: https://www.youtube.com/watch?v=_3I1KSZIaUw Choć ta odpowiedź może tylko zaostrzyć apetyt...

Anomander 

Wpisy: 25
Wysłany: 2017-12-26, 22:36   

Dzięki!
Obejrzałem sobie - Aventador wygląda naprawdę świetnie - takie modele (bez zdalnego sterowania i elektryki, z działającą skrzynią) lubię najbardziej, przypominają mi 8880 :)
Czy mogę prosić o podanie autora modelu Gallardo? Może uda mi się znaleźć coś w sieci, niestety na 257 stronie znajdują się tylko 2 zdjęcia, bez autora. Na youtubie trochę Gallardo jest, ale żadne zdaje się nie pasować kolorystycznie do tego z książki...

Thx!

Sariel 
VIP
My other ride is a tank

Wpisy: 5314
Wysłany: 2017-12-26, 23:02   

To jest to: http://www.crowkillers.co...?model=gallardo

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu