[MOC] Brawo Kamil!!!

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Brawo Kamil!!!

#1 Post autor: JK »

Wspaniałe zwycięstwo Kamila Stocha w tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni! Nie mogłem nie przygotować się na tę okoliczność:) Jest to więc doskonała okazja by zaprezentować Wam kolejnego brickheadsa - naszego wielkiego obecnego mistrza skoków narciarskich - zaanonsowanego na wstępie Kamila Stocha. Było to dla mnie prawdziwe wyzwanie, gdyż niedawno prezentowałem sylwetkę Adama Małysza. Uchwycenie indywidualnych cech w tej konwencji, tym bardziej w przypadku, gdy większość twarzy zakrywa kask i gogle nie jest wcale łatwe. Na pewno udało mi się zrobić tę postać całkowicie odmiennie od poprzednika, a na ile zadanie się powiodło - oceńcie sami:) Niezależnie od wszystkiego - wielkie gratulacje dla Kamila! Powodzenia na igrzyskach!

ObrazekKamil Stoch (1) by Krzysztof J, on Flickr

ObrazekKamil Stoch (2) by Krzysztof J, on Flickr
Ostatnio zmieniony 2018-01-08, 10:29 przez JK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

Re: Brawo Kamil!!!

#2 Post autor: dmac »

Aaa, "przygotowany"! A już myślałem, że tak szybko zbudowałeś ;) .
Znowu bardzo zgrabnie. Białe coś w ustach wygląda bardzo dobrze.
Telemark też bez zarzutu ;) .

I tylko jak zwykle - tym razem spoglądając na kask - wzdycham ciężko i myślę: kiedy wreszcie LEGO zaproponuje nam małe, zgrabne narożniki do półokrągłych bricków?
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#3 Post autor: Biedrus »

Fajnie wyszedł telemark. Sama sylwetka średnio przypomina Kamila, ale i tak duże brawa:)

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#4 Post autor: dmac »

Biedrus pisze:sylwetka średnio przypomina Kamila
Za mało anorektyczna ;) . Niech będzie, że to Kamil rok po zakończeniu kariery!
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#5 Post autor: 3dom »

Zieeeeeeeeeeh!

Bardzo udany Kamil, gratulacje tak dla Ciebie jak i dla Kamila ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 471
Rejestracja: 2013-01-16, 12:18
Lokalizacja: Okolice Namysłowa
brickshelf: Na razie brak ;/...

 

#6 Post autor: Kruk »

To jest MEGA! ;D
Taka mała reklama, dla AFOL'i zniżka 20%: http://cutedragonsandmore.deviantart.com/

Awatar użytkownika
cichy1987
Posty: 298
Rejestracja: 2017-10-04, 09:38
Lokalizacja: Dębołęka, Sieradz
brickshelf: cichy1987
Kontakt:

 

#7 Post autor: cichy1987 »

Świetny.:) Znakomita robota.:)
Lego nasze Lego

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#8 Post autor: legosamigos »

Wydaje mi się, że ten BH lepszy od BH Adama Małysza. Fajnie też oddałeś telemark. Zrób jeszcze zdjęcie obu skoczków obok siebie dla porównania. Zmieniłbym tylko kolor koszulki ;) A wracając jeszcze do Kamila Stocha, to oprócz tego, że wygrał TCS, to jeszcze zwyciężył w plebiscycie na najlepszego sportowca roku 2017, także ten BH jest bardzo dobrym ukoronowaniem naszego mistrza ;) i mam nadzieję, ze nasz skoczek z Zębu zobaczy siebie w wersji z klocków Lego
Ostatnio zmieniony 2018-01-07, 00:39 przez legosamigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#9 Post autor: JK »

legosamigos pisze:Wydaje mi się, że ten BH lepszy od BH Adama Małysza. Fajnie też oddałeś telemark. Zrób jeszcze zdjęcie obu skoczków obok siebie dla porównania. Zmieniłbym tylko kolor koszulki ;) A wracając jeszcze do Kamila Stocha, to oprócz tego, że wygrał TCS, to jeszcze zwyciężył w plebiscycie na najlepszego sportowca roku 2017, także ten BH jest bardzo dobrym ukoronowaniem naszego mistrza ;) i mam nadzieję, ze nasz skoczek z Zębu zobaczy siebie w wersji z klocków Lego
Myślałem, żeby zrobić im wspólną fotkę. Może jak znajdę chwilkę;) Co do koszulki (plastronu), to jak wiadomo, obowiązuje określony wzór zapewniany przez organizatorów na dane zawody. Z resztą stroju komponuje się to czasem średnio:) Ja wybrałem wariant, bodajże z konkursu noworocznego, z reklamą pewnej fioletowej czekolady;)
cichy1987 pisze:Świetny.:) Znakomita robota.:)
Kruk pisze:To jest MEGA! ;D
Dzięki!:)
3dom pisze:Bardzo udany Kamil, gratulacje tak dla Ciebie jak i dla Kamila ;)
Dzięki! A Kamil naprawdę osiągnął coś wielkiego. Ja ze swej strony mogłem z tej okazji zrobić tylko małego, skromnego brickheadsa. Miałem jednak przy tym sporo fajnej zabawy, a i konkursy oglądało się dzięki temu z większym zaangażowaniem:)
Biedrus pisze:Fajnie wyszedł telemark. Sama sylwetka średnio przypomina Kamila, ale i tak duże brawa:)
Dzięki! BH to jednak forma dość umowna i uderzające podobieństwo do pierwowzoru uzyskuje się jednak nie często (i to zwykle, gdy model jest dość charakterystyczny). Częściej jednak trzeba operować kontekstem. Tu samą sylwetkę i tak już nieco odchudziłem w stosunku do schematu:)

dmac pisze:Aaa, "przygotowany"! A już myślałem, że tak szybko zbudowałeś ;) .

Znowu bardzo zgrabnie. Białe coś w ustach wygląda bardzo dobrze.

Telemark też bez zarzutu ;) .



I tylko jak zwykle - tym razem spoglądając na kask - wzdycham ciężko i myślę: kiedy wreszcie LEGO zaproponuje nam małe, zgrabne narożniki do półokrągłych bricków?
Dzięki dmac! Gdybyś tylko wiedział jak ja wolno buduję...;) I niestety, gdy się jest tak powolnym jak ja, to takie wydarzenia, jak zwycięstwo w TCS muszę przewidywać już z miesięcznym wyprzedzeniem:D

Faktycznie, gdy robi się rzeczy tak małe jak BH to konieczność upychania serków zaburza gładkie linie, które można by uzyskać, gdyby były właściwe części. Ja jednak traktuję to jako wyzwanie:)

ODPOWIEDZ