Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Parowóz Pm36-1
Autor Wiadomość
Reglin 

Wpisy: 142
Wysłany: 2018-05-22, 15:25   

dmac napisał/a:
Zwłaszcza, gdyby udało się kiedyś zrobić Klocki Zdrój z czystą zabudową z lat trzydziestych, ze starym dworcem, starymi samochodami, powozami, ludzikami w strojach z epoki...

Widzę, ktoś odpływa w marzenia...
Jest to coś co można by zrealizować :-) Ja się dokładam jeżeli będzie taka możliwość.

STING
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-22, 19:38   

Masz mój głos:)

wielkamucha 

Wpisy: 460
Wysłany: 2018-05-22, 19:47   

Reglin napisał/a:
dmac napisał/a:
Zwłaszcza, gdyby udało się kiedyś zrobić Klocki Zdrój z czystą zabudową z lat trzydziestych, ze starym dworcem, starymi samochodami, powozami, ludzikami w strojach z epoki...

Widzę, ktoś odpływa w marzenia...
Jest to coś co można by zrealizować :-) Ja się dokładam jeżeli będzie taka możliwość.
Z lat 30 czy 20? Czy może coś wcześniejszego? Chętnie bym się dołączył, moja maszyna w sumie gotowa, do okresu międzywojennego by pasowała... Czeka tylko na tabliczki z oznaczeniami, a to idzie jak przysłowiowa krew z nosa... A z takim "golasem" nie wypada się pokazywać. :(

Z wagonów jakiś Bhx czy Bhxz by się przydał, 4-osiowy, z harmonijką. Nie wiem, czy przypadkiem lokomotywa nie miała z tyłu tendra harmonijki do połączenia się z wagonem, dla lepszego opływu powietrza... Trzeba sięgnąć do zdjęć...

Bricksley 

Wpisy: 164
Wysłany: 2018-05-22, 20:12   

Pierwsze wrażenie jakby ten klocek na boku czoła został idealnie stworzony pod tę lokomotywę ;) A DkBlue sprawie wrażenie jeszcze lepszej w odbiorze ;)

solic 
Technic/Trains

Wpisy: 376
Wysłany: 2018-05-22, 20:49   

Dzięki wielkie.

dmac jakoś nie trafiłem na żadne zdjęcia tej lokomotywy w pełnym składzie, tzn. z wagonami. Ale jakby poszukać jakiś osobowych pierwszej klasy z lat trzydziestych to można z dużym prawdopodobieństwem uznać, że Pm36-1 kiedyś takie ciągnął.
Co do makiety z lat 30tych... hmmm... wprawdzie nie miasteczko, ale bardziej przemysłowa, ale już kawałek mam:) Tylko obecnie nie mam jak zrobić zdjęcia, więc jeszcze trochę poczeka na publikację.
Wielkamucha, te wagony Bhx / Bhxz są ciekawe, można będzie o którymś z nich pomyśleć.
Bricksleydługo na ten klocek czekałem, kto by przypuszczał, że taka niepozorna seria jak super hero girls okaże się taka przydatna:) Choć teraz widzę, że w starwarsach równiez się pojawił.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu