Mój mały powrót do dzieciństwa

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Westcrime
Posty: 5
Rejestracja: 2019-07-17, 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Mój mały powrót do dzieciństwa

#1 Post autor: Westcrime »

Witam.
Jest to mój pierwszy post publikujący moje prace i zasoby lego. Przy Waszych Mocach wypadam blado ale za namową pewnego osobnika znalazłem się w Waszym gronie. Jeszcze dwa lata temu budowałem bądź też klonowałem wozy strażackie na 6 studów, Jeden mały zakup żony ( tylko 30 kg klocków) sprawił że stałem się właścicielem kilkunastu zestawów z serii Town. I tak zawiesiłem temat budowy wozów strażackich a powstał plan odbudowania Town. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia to budowałem następne z dostępnych klocków lub dokonywałem zakupów. I tak dziś większość, choć nie wszystko jeszcze, możecie zobaczyć w mej galerii. Być może widzieliście wiele z nich gdy były publikowane na FB.
Uprzedzając pewne rzeczy: nie wszystkie zestawy są 100% kompletne. Pomijam w tym pudełka i instrukcje. Zdjęcia nie mają idealnego tła, czasami były robione na szybko, jeszcze na "warsztacie". Z czasem postaram się te gorsze wymienić na lepsze. Ale jeśli chcecie wrócić do przeszłości lub zobaczyć jak kiedyś budowało LEGO, poczuć klimat LEGO TOWN to zapraszam do galerii.
www.flickr.com/gp/182812215@N03/YF01H1
Ostatnio zmieniony 2019-08-15, 20:37 przez Westcrime, łącznie zmieniany 1 raz.

Reglin
VIP
Posty: 195
Rejestracja: 2016-12-07, 11:02
Lokalizacja: Gdańsk

#2 Post autor: Reglin »

Kolekcja świetna. Jest co podziwiać. Bardzo dobry stan klocków widać na zdjęciach.
Sam kilka zestawów posiadam od dziecka i dalej prezentują się świetnie.

Cała seria TOWN była bardzo udana. Z normalnymi podstawami pod budynkami i ogólnym zwarciem konstrukcji.
Super i mam nadzieję, że będzie tego więcej do podziwiania z czasem, może nawet na żywo.

ODPOWIEDZ