[MOC] AGM-8 "Manta"

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Michbudz
Posty: 17
Rejestracja: 2015-02-07, 16:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] AGM-8 "Manta"

#1 Post autor: Michbudz »

AGM-8 Manta (Atmosferyczno-Gwiezdny Myśliwiec)

Kolejny w kolekcji mojego gwiezdnego uniwersum.
Nietypowego tu chyba nic nie ma, ciągle staram się redukować liczbę studów, no i modelik jest zbudowany w połowie "do góry nogami".

W toku działań wojennych wyszło na jaw, że AGM-4 Orka nie spełnia pokładanych w niej nadziei jako uniwersalny statek walki zarówno w przestrzeni kosmicznej jak i w atmosferze planetarnej.
Postanowiono zastąpić ją nowym statkiem, znacznie mocniej uzbrojonym i, pomimo znacznie większych gabarytów, zwrotniejszym.
Manta uzbrojona jest w 4 działka, dzięki czemu nie ustępuje innym gwiezdnym myśliwcom. Silniki pomocnicze zamontowane w skrzydłach umożliwiają pełne manewrowanie w przestrzeni kosmicznej, a dzięki hybrydowej budowie mogą również wspomagać manewry w atmosferze, w szczególności pionowe lądowanie maszyny.
W toku prób i lotów doświadczalnych decydowano się na zastosowanie w pełni przeszklonej kabiny, aby zapewnić pilotom jak największą widoczność.
W przeciwieństwie do Orki Manta potrafi osiągać prędkości nadświetlne i nie wymaga dokowania do transportowców podczas podróży na dalsze odległości.

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 2019-10-28, 22:48 przez Michbudz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#2 Post autor: Stelario »

Mogłeś zostawić tylko to pierwsze zdjęcie z tłem bo na pozostałych nic nie widać.

Te 2 żółte klocki to mi osobiście wyglądają jak by się tam znalazły przypadkiem. Poza tym model jest całkiem ok.
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#3 Post autor: Jellyeater »

Tak zdjęcia są do wymiany. Dobrze by miały ten sam balans bieli i były poprawnie naświetlone.

Model wydaje się być ciekawy.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

ODPOWIEDZ