[MOC] Mercedes Actros Titan

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Żbik
Administrator
Posty: 2960
Rejestracja: 2006-06-06, 15:34
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: Zbiczasty

 

#16 Post autor: Żbik »

Szygalew pisze:Ja też chciałbym odnotować, że jestem zachwycony Twoim modelem.
Żartem dodam, że moc Jaremy pod tytułem "Profesor Żbik" jest już nieaktualny. Za mało modeli na stoliku. ;)
Dziękuję za słowa uznania!

A co do "profesora", to model był raczej metaforyczny od początku 😉 Już wtedy moich MOCy było znacznie więcej. No chyba, że liczył MOCe roku na tamten czas... 😉

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3942
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#17 Post autor: legosamigos »

Ja również dołączam gratulacje do kolejnego bardzo udanego modelu. Cieszę się też, że udało Ci się wstawić dodatkowo wciągarkę, bo początkowo z tego co pamiętam miał, miał być sam hak. Myślałem, że przy tak dużej ilości sekcji HDS-a, będzie trudno naprawdę cokolwiek podnieść, ale jednak udało się podnieść łyżkę z Volvo :) Czyżby kolejny MOC miesiąca/roku, choć miesiąc grudzień będzie naprawdę ciężki na wybór tego jedynego MOCa w grudniu?
Ostatnio zmieniony 2019-12-28, 23:45 przez legosamigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

mw
VIP
Posty: 731
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: mw »

Kolejny raz mnie oczarowałeś, model wygląda tak realnie - a to już staje się regułą - w twoim wykonaniu :) Kolejna rzecz to ten HDS mega i właśnie podoba mi się że ma tyle funkcji dla mnie i wielu tutaj zgromadzonym w głowie się nie mieści jak to idzie zaprojektować aby działało ale jest garstka z tobą na czele którym to wychodzi znakomicie :) Tak na prawdę nie myślałem że w realu jest tak potężny HDS fajnie że dołączyłeś filmik z realnym pojazdem dla porównania. No cóż jestem tu dzięki twojej śmieciarce którą gdzieś zobaczyłem w sieci i nie wierzyłem że to z klocków a i teraz gdybym zobaczył tego Mietka gdzieś na FB czy Flickr na pewno nie pozostało by to dla mnie obojętne. BRAWO

Awatar użytkownika
Żbik
Administrator
Posty: 2960
Rejestracja: 2006-06-06, 15:34
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: Zbiczasty

 

#19 Post autor: Żbik »

legosamigos pisze:Czyżby kolejny MOC miesiąca/roku, choć miesiąc grudzień będzie naprawdę ciężki na wybór tego jedynego MOCa w grudniu?
No zobaczymy co ludzie wybiorą.
mw pisze:No cóż jestem tu dzięki twojej śmieciarce którą gdzieś zobaczyłem w sieci i nie wierzyłem że to z klocków a i teraz gdybym zobaczył tego Mietka gdzieś na FB czy Flickr na pewno nie pozostało by to dla mnie obojętne. BRAWO
Nie wiedziałem, że śmieciara odegrała rolę magnesu :) Dziękuję za miłe słowa!

SAMOLOT
VIP
Posty: 437
Rejestracja: 2014-09-30, 17:39
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Samolot
Kontakt:

 

#20 Post autor: SAMOLOT »

Świetny model, bardzo dobrze mu zrobiło zastosowanie ciemnych szyb. Kolorystyka oryginalna i ciekawa. Jak by mi ktoś pokazał tego hdsa w realu i zapytał czy da się go zrobić z lego to bym powiedział, niemożliwe. Teraz będę bardziej uważał na słowa. Szacun.
Ostatnio zmieniony 2019-12-29, 09:50 przez SAMOLOT, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#21 Post autor: Biedrus »

Żbik pisze:Nie wiedziałem, że śmieciara odegrała rolę magnesu :) Dziękuję za miłe słowa!
Potwierdzam. Ja też dzięki niej trafiłem w nasze szeregi. Jest genialna. To zdecydowanie twój najlepszy model.

Awatar użytkownika
Żbik
Administrator
Posty: 2960
Rejestracja: 2006-06-06, 15:34
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: Zbiczasty

 

#22 Post autor: Żbik »

SAMOLOT pisze:Jak by mi ktoś pokazał tego hdsa w realu i zapytał czy da się go zrobić z lego to bym powiedział, niemożliwe. Teraz będę bardziej uważał na słowa. Szacun.
Dziękuję. No z tym "niemożliwym" trzeba ostrożnie ;)
Biedrus pisze:Potwierdzam. Ja też dzięki niej trafiłem w nasze szeregi. Jest genialna. To zdecydowanie twój najlepszy model.
To i cieszy i smuci jednocześnie. Śmialiśmy się z Karwikami w tym roku w Pszczynie, że będę musiał tę śmieciarę siekierą porąbać, bo przybywa modeli - w mojej ocenie lepszych, bardziej zaawansowanych - a i tak ludzie walą do śmieciary jak koty do waleriany... :D Trochę to zniechęca twórcę...

Szygalew
VIP
Posty: 1617
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#23 Post autor: Szygalew »

Żbik pisze:To i cieszy i smuci jednocześnie. Śmialiśmy się z Karwikami w tym roku w Pszczynie, że będę musiał tę śmieciarę siekierą porąbać, bo przybywa modeli - w mojej ocenie lepszych, bardziej zaawansowanych - a i tak ludzie walą do śmieciary jak koty do waleriany... :D Trochę to zniechęca twórcę...
No to musisz wrócić do niebieskiego. :)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3942
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#24 Post autor: legosamigos »

Twój MOC trochę skojarzył mi się z tym MOCem. Oczywiście tylko i wyłącznie pod względem HDSu :)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Żbik
Administrator
Posty: 2960
Rejestracja: 2006-06-06, 15:34
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: Zbiczasty

 

#25 Post autor: Żbik »

legosamigos pisze:Twój MOC trochę skojarzył mi się z tym MOCem. Oczywiście tylko i wyłącznie pod względem HDSu :)
Już mi to pokazywałeś. Szkielet, więc ramię może być dłuższe. Ale korbotronic...

Awatar użytkownika
Krall
Posty: 102
Rejestracja: 2018-09-07, 11:18
Lokalizacja: Trzciana k. Rzeszowa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#26 Post autor: Krall »

Świetny model, filmik oglądałem już trzy razy i wciąż nie mogę się napatrzeć.
Osobiście bardzo lubię ten typ pojazdu i zawsze z przyjemnością mi się patrzy na jego reprezentację z klocków, ale twój chyba przebija wszystkie które dotąd widziałem.
Model trafił też na the lego car blog.
Gratulacje!
Ostatnio zmieniony 2019-12-31, 08:00 przez Krall, łącznie zmieniany 1 raz.
~Tej nocy, idziemy budować!

Awatar użytkownika
Żbik
Administrator
Posty: 2960
Rejestracja: 2006-06-06, 15:34
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: Zbiczasty

 

#27 Post autor: Żbik »

Krall pisze:Świetny model, filmik oglądałem już trzy razy i wciąż nie mogę się napatrzeć.
Osobiście bardzo lubię ten typ pojazdu i zawsze z przyjemnością mi się patrzy na jego reprezentację z klocków, ale twój chyba przebija wszystkie które dotąd widziałem.
Model trafił też na the lego car blog.
Gratulacje!
Dziękuję. Tak, już mi koledzy linkowali. Trochę zaspali milusińscy Hamburgejros ale wybaczymy 😉

ODPOWIEDZ