[MOC] Kapliczka na Bogano

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Taausz
Posty: 363
Rejestracja: 2016-06-27, 14:04
Lokalizacja: Milówka
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Kapliczka na Bogano

#1 Post autor: Taausz »

Cześć.
Jakiś czas temu grałem w grę z serii Star Wars Fallen Order i naprawdę spodobała mi się planeta Bogano która jest chyba pierwszy raz wprowadzona do uniwersum SW.
Ogólnie o planecie siły imperialne nie wiedzą jednak przy pewniej misji pojawiają się szturmowcy z którymi trzeba się zmierzyć.
Chciałem wcześniej opublikować pracę która leży już 3 miesiące na szafce ale jakoś nie miałem na to czasu.

Starałem się nie układać klocków monotonnie dlatego najpierw zbudowałem skałę na której jest stara kapliczka badana przez archeologa, dopiero póżniej ułożyłem podłoże z roślinnością.
Mam nadzieję, że chociaż trochę czuć klimat Star-Warsowy.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2020-03-12, 19:55 przez Taausz, łącznie zmieniany 1 raz.
Buduję najczęściej oczami...

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: mw »

faktycznie jest taka planeta w grze :) fajna praca - gra zresztą też jest OK.

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Szygalew »

Taausz pisze:Mam nadzieję, że chociaż trochę czuć klimat Star-Warsowy.
No wiesz..., są szturmowcy, więc czuć. :)
A tak naprawdę, to nie znam się na planecie Bogano i jej kapliczkach, ale z pewnością Twoja kapliczka odpowiada realiom z filmu. Praca jest ładna i dodająca otuchy, bo widać, że są inne planety, na których można spotkać żabę! :)
W sumie to jakoś tak zoologicznym dalej okiem patrząc na kapliczkę - widzę w niej trochę jakiegoś krabopodobnego stwora stojącego na swoich prawych kończynach tudzież szczypcach. :)
Edit: Nie chcę przez to powiedzieć, że wyszedł ci krab zamiast kapliczki. :) Praca jest okej!
Ostatnio zmieniony 2020-03-12, 23:10 przez Szygalew, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ