[MOC] Jedi Fallen Order: Ilum

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Jedi Fallen Order: Ilum

#1 Post autor: Janek »

Obrazek

Zbudowałem ten MOC z okazji projektu wspólnego na serwerze Discordowym o nazwie Brickzlab na którym udzielam się od dłuższego czasu. Collab ma na celu zaprezentować scenki z gry Jedi Fallen Order, która osadzona jest miedzy III a IV epizodem. Protagonistą jest rudowłosy Cal Kestis, młody Jedi ocalały z rzezi jaką był Rozkaz 66. Moja część dzieje się w drugiej połowie gry, gdy Cal udaje się na Ilum by odbudować swój miecz świetlny. Niestety, Imperium prowadzi tam prace wydobywcze i Cal musi utorować sobie drogę powrotną za pomocą nowo stworzonego ostrza. Link do profilu na IG gdzie znajdziecie wszystkie dotychczasowe prace: KLIK

Więcej fotek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Filmik z tego poziomu:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SnaGPAU-pP4[/youtube]
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: mw »

Świetna praca, bardzo lubię takie scenki a do tego scenka z mojej ulubionej gry którą przeszedłem i którą nadal piłuje na PLATYNE :) . Kurcze ale dopracowałeś wszystko - aż mi się zachciało budować. Gratulacje - fajnie że zbudowałeś BD-1 choć ten akurat wyskoczył poza skale - no ale tu pojawiają się ograniczenia LEGO co do tak małych droidków.

Szygalew
VIP
Posty: 1608
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Szygalew »

Bardzo fajna robota.

Fuku
Posty: 974
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#4 Post autor: Fuku »

Clipów w probe droidzie w końcu nie odgiąłeś w dół ;P
Swietna praca, z dużą ilością szczegółów ale wyważona, a imperialne klimaty zawsze na propsie

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#5 Post autor: Jellyeater »

SW są nudne, ale na Twoje prace ciągle da się patrzeć z podziwem. Niby scenka nijaka, ale ma ogrom filmowego potencjału.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2462
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#6 Post autor: eric trax »

Faktura ściany jest super. Nie jest tak nachalna jak większość w tej tematyce. Super!
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#7 Post autor: Janek »

mw pisze:Świetna praca, bardzo lubię takie scenki a do tego scenka z mojej ulubionej gry którą przeszedłem i którą nadal piłuje na PLATYNE :) . Kurcze ale dopracowałeś wszystko - aż mi się zachciało budować. Gratulacje - fajnie że zbudowałeś BD-1 choć ten akurat wyskoczył poza skale - no ale tu pojawiają się ograniczenia LEGO co do tak małych droidków.
Dzięki! Koniecznie sprawdź instagram @brickzlabofficial po więcej prac z tej gry. Na pewno Ci się spodobają. :)

Dziękuję wszystkim za komentarze!
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

Re: Jedi Fallen Order: Ilum

#8 Post autor: dmac »

Bardzo ładna scenka, nawet jeśli mój syn, który za dużo gra, twierdzi, że nie ma tu stuprocentowej zgodności z oryginałem ;) . Jest klimat.

A jako że jestem trochę ślepy, mam pytanie: tam w otwartej bramie na ścianach to naklejki z Gwiazdy Śmierci, czy snotem z klocków te jasne - jakże imperialne - paski porobiłeś?
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: Jedi Fallen Order: Ilum

#9 Post autor: Janek »

dmac pisze:Bardzo ładna scenka, nawet jeśli mój syn, który za dużo gra, twierdzi, że nie ma tu stuprocentowej zgodności z oryginałem ;) . Jest klimat.

A jako że jestem trochę ślepy, mam pytanie: tam w otwartej bramie na ścianach to naklejki z Gwiazdy Śmierci, czy snotem z klocków te jasne - jakże imperialne - paski porobiłeś?
Ha! Dobre spostrzeżenie. Szczerze, nie lubię budować czegoś 1:1, a raczej wolę wziąć oryginalny koncept i przerobić go tak jak chcę.

Paski w środku to zwykłe plate 1x2, cała ściana w środku jest SNOTem. :) Ta fotka chyba dobrze to pokazuje:

Obrazek
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

Re: Jedi Fallen Order: Ilum

#10 Post autor: dmac »

O tak, tu rzeczywiście widać. Ładnie to wyszło.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

ODPOWIEDZ