[MOC] Galactic Fight Club by zagibricks

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
zagibricks
Posty: 66
Rejestracja: 2020-04-07, 21:32
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak

 

[MOC] Galactic Fight Club by zagibricks

#1 Post autor: zagibricks »

Obrazek

Wilder vs Fury to była tylko dziecinna przepychanka. Przed Wami największy i najbardziej wyczekiwany pojedynek w całej galaktyce!
Młody Luke Skywalker pod trenera swojego czujnym okiem Mistrza Yody stanął w szranki z niepokonanym do tej pory mistrzem Maulem, Lordem Sithów (15-0, 12 KO):

Obrazek

Zasiadający w składzie sędziowskim Han Solo, który również ma za sobą bokserską przeszłość przyniósł ze sobą na galę swój medal i jak zawsze opowiadał wszystkim tę samą historię o swoim zabójczym prawym sierpowym...
Porg przykimał w mistrzowskim pucharze, a R2-D2 zaserwował drinki oraz przekąski i jak widać wylał na siebie bigos - smacznego!

Obrazek

MOC zawiera 27 figurek ze wszystkich trzech trylogii Star Wars, Space Police 3 oraz... (nie wiem co on tu robi, ale tak, to Johnny Depp przebrany za Jacka Sparrowa).
Załączyłem również kilka niezbędnych post-fight dodatków - bandaże i wózek dla przegranego, a także 2 pałąki żeby było bardziej playable:

Obrazek

Obrazek

Teraz tylko pozostaje opowiedzieć się się po ciemnej lub jasnej stronie MOCy i stoczyć niesamowity bokserski pojedynek!
Naczelna zasada Galaktycznego Fight Clubu - nie gadamy o Galaktycznym Fight Clubie. No chyba, że tutaj na forum. Tu można.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#2 Post autor: Kirysowaty »

Ale mi poprawiłeś humor tym MOC-em. Gdy zobaczyłem tego Maula z gipsem i na wózku inwalidzkim na ostatnim zdjęciu, mało z krzesła nie spadłem. :'-D

Liny dookoła ringu - pomysłowe. Dodatkowy plus za bawialność.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: mw »

Kirysowaty pisze:mało z krzesła nie spadłem
to tak jak ja :)

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#4 Post autor: dmac »

Bardzo fajny pomysł i dobre wykonanie. Szczególne brawa za ostatnie zdjęcie :D .

(Ale i tak lepiej skończyć w gipsie, niż w dwóch częściach ;) .)
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
zagibricks
Posty: 66
Rejestracja: 2020-04-07, 21:32
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak

 

#5 Post autor: zagibricks »

Cieszę się, że poprawiłem nieco humor forumowiczom. :)
Maul czuje się już znacznie lepiej.
A ja dodam jeszcze tylko, że powstała również alternatywna wersja tego MOCa na konkurs Ideas, w którym nie można było użyć motywu SW:

https://ideas.lego.com/challenges/57d93 ... eeec7f7350

ODPOWIEDZ