Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Piraci!
Autor Wiadomość
Janek 

Wpisy: 49
Wysłany: 2020-04-18, 13:54   [MOC] Piraci!

Zbudowane wczoraj wieczorem z okazji challengu na serwerze Brickzlab w portalu Discord. Tak, to to samo community dla którego zbudowałem ostatni MOC Star Wars, ten śnieżny bunkier z gry Fallen Order. 2 godzinki to fajny czas na kontemplację przy budowaniu, a rezultat to powyższa praca. Nie jest najlepsza, bo teren podwodny jest po prostu brzydki, ale budowałem z małej ilości klocków tan i dark tan. Sama siatka pochłonęła dużo plate 1x1 i 1x2. :P

Pozdrawiam.
Janek.

Ciamek 
VIP
Ciamosław Ciamek

Wpisy: 2561
Wysłany: 2020-04-18, 21:08   

Fajny efekt. Bardzo plastyczna praca.
Niby nic się nie dzieje ale przyjemnie się ogląda : o)

Jellyeater 
VIP

Wpisy: 2351
Wysłany: 2020-04-19, 04:58   

W 2 godziny to ja nic nie umiem zbudować. Świetnie wygląda. Dynamicznie wyszła.

Janek 

Wysłany: 2020-04-20, 21:31   

Dziękuję bardzo. :)

dmac 
Adminus Emeritus

Wpisy: 2218
Wysłany: 2020-04-21, 10:38   

Jellyeater napisał/a:
W 2 godziny to ja nic nie umiem zbudować.

Mam to samo. No, ale jest udowodnione, że starym dziadom - takim jak ja - czas płynie o wiele szybciej, więc nie dziwota ;) .

Świetna scenka i nie zgadzam się, że nic się nie dzieje oraz że teren podwodny słaby ("podwodzie"?). Praca jest nieduża, to i piraci mogą jedynie poszczerzyć zęby targając łup, a dno morskie tak blisko brzegu jest najczęściej martwe, więc te dwie ryby i odrobina roślinności to wręcz optymistyczna wersja ;) .
Brawo!

Janek 

Wysłany: 2020-04-23, 21:31   

dmac napisał/a:
Jellyeater napisał/a:
W 2 godziny to ja nic nie umiem zbudować.

Mam to samo. No, ale jest udowodnione, że starym dziadom - takim jak ja - czas płynie o wiele szybciej, więc nie dziwota ;) .

Świetna scenka i nie zgadzam się, że nic się nie dzieje oraz że teren podwodny słaby ("podwodzie"?). Praca jest nieduża, to i piraci mogą jedynie poszczerzyć zęby targając łup, a dno morskie tak blisko brzegu jest najczęściej martwe, więc te dwie ryby i odrobina roślinności to wręcz optymistyczna wersja ;) .
Brawo!

Ooo, nie spodziewałem się odpowiedzi od tak zasłużonego budowniczego! Dziękuje za komentarz. Może i w 2 godzinki potrafię sklecić coś takiego, ale nie wiem czy w 13 lat zbudowałbym coś tak spektakularnego jak Twój Endor. :) Dzięki!

dmac 
Adminus Emeritus

Wpisy: 2218
Wysłany: 2020-04-24, 13:15   

Janek napisał/a:

Ooo, nie spodziewałem się odpowiedzi od tak zasłużonego budowniczego! Dziękuje za komentarz. Może i w 2 godzinki potrafię sklecić coś takiego, ale nie wiem czy w 13 lat zbudowałbym coś tak spektakularnego jak Twój Endor. :) Dzięki!

1) A dlaczego się nie spodziewałeś? Jeśli tylko a) mam parę sekund więcej niż zwykle oraz b) mam coś dobrego/ciekawego/zabawnego do powiedzenia, to zawsze komentuję.
2) "Zasłużeni" kojarzą mi się głównie z Aleją Zasłużonych na pięknym, szczecińskim cmentarzu, więc nie, dziękuję za ten tytuł ;) .
3) W 13 lat to każdy zbudowałby Endor, tylko nikomu się nie chce (z całkiem rozsądnych powodów).

Janek 

Wysłany: 2020-04-24, 23:30   

dmac napisał/a:
Janek napisał/a:

1) A dlaczego się nie spodziewałeś? Jeśli tylko a) mam parę sekund więcej niż zwykle oraz b) mam coś dobrego/ciekawego/zabawnego do powiedzenia, to zawsze komentuję.
2) "Zasłużeni" kojarzą mi się głównie z Aleją Zasłużonych na pięknym, szczecińskim cmentarzu, więc nie, dziękuję za ten tytuł ;) .
3) W 13 lat to każdy zbudowałby Endor, tylko nikomu się nie chce (z całkiem rozsądnych powodów).

Haha, broń boże dmaca na cmentarz zabierać! Piszę tak, bo podziwiam Twoje prace od dawna, w zasadzie odkąd założyłem flickra. I coć każde komentarze są zawsze dla mnie cenniejsze od lajków na insta czy fave'ów na flickr, to takie od ludzi poszerzających klockowe horyzonty cenię najbardziej. Simple as that. :)

romkoo 
VIP

Wpisy: 576
Wysłany: 2020-04-25, 09:25   

Uwielbiam takie małe scenki w tym klimacie. Jest na niej akcja no i są piraci :)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu