[MOC] Burda w tawernie "Pod Błękitną Ostrygą"

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#16 Post autor: Jellyeater »

Zbudowałeś szopkę krakowską...

W sumie to co się stało, że ratusz nie został przywrócony do dawnej funkcji tylko stał się tawerną?
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1924
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#17 Post autor: BHs »

Greg pisze:Przypomina to nieco bardziej taniec niż bijatykę, ale i tak jest super :)

Tiaaa, także ten tego :)))
A na serio - mechanizacja będzie postępować, zobaczymy jak z Westernem za rok pójdzie, bo mam już kilka pomysłów (tak, zawsze myślę o jedną makietę dalej :P).
Jaskier pisze:BHs, musimy pogadać o tym drukowaniu naklejek, bo by mi się przydało kilka do modeli z WH40k, a jestem totalnie zielony w temacie wykonywania takich customowych nadruków.
Może przy okazji wystawy u Ciebie w grudniu?
Jaskier pisze:A co do pracy, to bardzo podoba mi się, jak to jest żywe. Scenki tak kipią energią, że aż szkoda, że są tak upchane i czasem pozasłaniane przez ściany/sufity/podłogi.
Tu by się przydała 2x2pb, a nie jedna...
Co do rozszerzenia pracy, to jeszcze to powstałe wczoraj.
Obrazek
Jellyeater pisze:W sumie to co się stało, że ratusz nie został przywrócony do dawnej funkcji tylko stał się tawerną?
BHs pisze:Zaprezentowany budynek do miasteczka był kiedyś ratuszem, perłą zabudowy całych Karaibów. Niestety podczas ostatniego pirackiego rajdu, jako najbardziej okazała ówcześnie budowla, ratusz stał się mocnym punktem zainteresowania artylerzystów... ale wieża zegarowa poszatkowana armatnimi kulami i odłamkami, nadal jeszcze stoi i góruje nad miasteczkiem.
Za duże koszty naprawy i utrzymania, a złota w kasie brak, bo piraci rabują :P.
Ostatnio zmieniony 2020-08-03, 14:03 przez BHs, łącznie zmieniany 2 razy.
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 369
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

#18 Post autor: Deckard Cain »

Gruba impreza pod tą Błękitną Ostrygą, jak i kawał solidnej pracy.
Chyle czoła.
Ostatni z Horadrimów

Greg
VIP
Posty: 199
Rejestracja: 2010-01-21, 13:19
Lokalizacja: Poznań

#19 Post autor: Greg »

BHs pisze:A na serio - mechanizacja będzie postępować, zobaczymy jak z Westernem za rok pójdzie, bo mam już kilka pomysłów (tak, zawsze myślę o jedną makietę dalej :P).
hmm......western....myślałem że z następną makietą to raczej w Kosmos polecimy (Space Clasic, Moon base, Futuron itp) :)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#20 Post autor: legosamigos »

Bardzo lubię, gdy w makiecie coś się rusza, jest ożywiona jakimś PF, choć nazwa tawerny skojarzyła mi się bardziej z barem z 1-wszej części Akademii Policyjnej :D
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ