"Kosmiczny Potwór" by Marta & zagibricks

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
zagibricks
Posty: 66
Rejestracja: 2020-04-07, 21:32
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak

 

"Kosmiczny Potwór" by Marta & zagibricks

#1 Post autor: zagibricks »

Obrazek

Obrazek

Oto nasz "Kosmiczny Potwór" z drugiego odcinka Lego Masters, który musiał zmierzyć się z kijem baseballowym Marcina Prokopa niczym bohaterowie serialu The Walking Dead z Neganem!

Na obcej planecie został odkryty nieznany dotąd organizm. Naukowcy połączyli go z DNA człowieka, przez co stał się niezwykle żarłoczny - ciągle chciał więcej i więcej! W końcu urósł do takich rozmiarów, że pożarł wszystkie beczki z paliwem, a wysłana na ratunek rakieta okazała się być dla niego tylko zwykłą zabawką. Zdaliśmy sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy w ogromnym niebezpieczeństwie, a przerośnięte monstrum może pokonać tylko ktoś wyższy od niego...

Kluczem było dopasowanie budowli do sposobu destrukcji - w naszym przypadku za pomocą kija. Postawiliśmy więc na obły kształt. Konstrukcja musiała być zbudowana całkowicie wbrew sztuce murarskiej, tak by mogła się łatwo rozpaść, ale jednocześnie musiała być stabilna.
W głowie jak widać ukryliśmy beczki z paliwem, natomiast brzuch wypełniony był platami 1x w różnych rozmiarach i jednolitym kolorze co stworzyło wrażenie tzw. flaków!

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#2 Post autor: OmenGda »

Bardzo fajna budowla. Wg mnie najlepiej wyszło jej rozwalenie.

Ps. Daj się więcej Marcie wykazać :)
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#3 Post autor: spacelord »

Jeszcze nie oglądałem żadnego odcinka, więc zastanawiałem się o co chodzi z drugim zdjęciem. Rozwalone wnętrzności całkiem fajnie wyszły. Tzn widać, jakby miały inną konsystencję niż otoczka a chyba o to chodziło najbardziej.

ODPOWIEDZ