Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] King in the North!
Autor Wiadomość
bialy12344 

Wpisy: 39
Wysłany: 2020-12-27, 21:18   [MOC] King in the North!

Przedstawiam mojego kolejnego MOC-a w klimatach Castlowych. Tym razie jest to praca inspirowana serialem Gra o Tron - chciałem jak najlepiej oddać klimat Winterfell, stąd ściany w kolorze DBG i zimowe stroje biesiadników.

Niektóre figurki przedstawiają postacie, które faktycznie występowały u Gorge'a R.R. Martina (m.in. Jon Snow, Sansa Stark, Litllefinger i kilku innych).

Szygalew 

Wpisy: 933
Wysłany: 2020-12-27, 23:56   

No ja jestem pod mega wrażeniem..

Chociaż na stołach nie ma za dużo (zdaję sobie sprawę ile by kosztowało "dużo na stołach" :)), to jednak to nie przeszkadza, żeby odczuwalny był jakiś taki przepych..

Bardzo mi się podoba mozaika na podłodze między stołami. Jest super! I trony mi się również bardzo podobają. Nie podoba mi się natomiast, że ludzie odpowiedzialni w zamku za podobne rzeczy nie robią sobie nic z braku odpowiedniego cugu w kominku..:P.

Bardzo brawo.
Ostatnio zmieniony przez Szygalew 2020-12-28, 00:05, w całości zmieniany 1 raz  

Jellyeater 
VIP

Wpisy: 2370
Wysłany: 2020-12-28, 05:47   

Ogień w kominku mógłby być bardziej okazały. Prosi się nawet o świecący klocek, albo i dwa. Ładne stoły i podłogi. Ciekawa faktura ścian. Podoba mi się.

bialy12344 

Wysłany: 2020-12-28, 07:45   

Szygalew napisał/a:
No ja jestem pod mega wrażeniem..

Chociaż na stołach nie ma za dużo (zdaję sobie sprawę ile by kosztowało "dużo na stołach" :)), to jednak to nie przeszkadza, żeby odczuwalny był jakiś taki przepych..

Bardzo mi się podoba mozaika na podłodze między stołami. Jest super! I trony mi się również bardzo podobają. Nie podoba mi się natomiast, że ludzie odpowiedzialni w zamku za podobne rzeczy nie robią sobie nic z braku odpowiedniego cugu w kominku..:P.

Bardzo brawo.

Wielkie dzięki, nie ukrywam, że z podłogi między stołami jestem chyba najbardziej zadowolony i tak na prawdę od niej wszystko się zaczęło ;)

No z cugiem faktycznie trochę nie dali rady, służba zostanie skazana na karę chłosty ;)

Jellyeater napisał/a:
Ogień w kominku mógłby być bardziej okazały. Prosi się nawet o świecący klocek, albo i dwa. Ładne stoły i podłogi. Ciekawa faktura ścian. Podoba mi się.

Dzięki, myślałem przez chwilę o świecących klockach, ale stwierdziłem, że na zdjęciach czy na żywo na wystawach i tak byłoby to słabo widoczne, natomiast jeśli chodzi o większy ogień bałem, się że razem z bocznymi świecznikami będzie już za dużo... Poza tym większy ogień mógłby przypalić peleryny radzie naczelnej za głównym stołem ;)

eric trax 
Administrator
Wieslav the Corn

Wpisy: 1972
Wysłany: 2020-12-28, 12:47   

Genialne. Uwielbiam takie "realistyczne" dioramki. Mozajka na podłodze jest super!

mw 
VIP

Wpisy: 667
Wysłany: 2020-12-28, 17:21   

Wspaniała scenka, widziałem ją na żywo i wygląda rewelacyjnie ! Mury po prostu bajeczne, szczególnie podoba mi się ich grubość, oddaje to wygląd prawdziwego zamku. Zresztą wszystko mi się podoba, tak jak eric napisał - genialna - praca

bialy12344 

Wysłany: 2020-12-28, 21:25   

eric trax napisał/a:
Genialne. Uwielbiam takie "realistyczne" dioramki. Mozajka na podłodze jest super!

mw napisał/a:
Wspaniała scenka, widziałem ją na żywo i wygląda rewelacyjnie ! Mury po prostu bajeczne, szczególnie podoba mi się ich grubość, oddaje to wygląd prawdziwego zamku. Zresztą wszystko mi się podoba, tak jak eric napisał - genialna - praca

Wielkie dzięki, miło słyszeć takie słowa, szczególnie od Was ;)

Jest to na pewno dodatkowa motywacja do dalszego tworzenia i publikowania, zapewne niebawem wrzucę kolejne prace ;)

Rysiek 

Wpisy: 284
Wysłany: 2021-01-09, 11:33   

Ciekawa praca! Jest tłoczno, widać, że to jakaś uczta. Na stołach pełno. Bardzo podoba mi się podłoga i ten wielki czarny świecznik.

https://www.flickr.com/photos/184969510@N08/">

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu