Video-prezentacja Sklepu Lego w Chicago

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
MattPro
Posty: 11
Rejestracja: 2020-12-28, 15:05
Lokalizacja: Chicago, USA
brickshelf: Nie posiadam (jeszcze)

 

Video-prezentacja Sklepu Lego w Chicago

#1 Post autor: MattPro »

Przyglądałem się regulaminowi i wywnioskowałem że można zaliczyć ten rodzaj prezentacji do tego działu, tym bardziej że może zainteresować wielu-maniaków, ewentualnie proszę o przeniesienie do dobrego działu

Widywałem dużo lepsze sklepy lego w USA i jak na takie miejsce to powiem bez szału, ale sami oceńcie ( 1:26m sklep lego)

https://youtu.be/E-gdjaOC6Ok
(Polubienia na youtube również są mile widziane😉)

Najciekawsze jak dla mnie były wieżowce z klockow immitacją prawdziwych.

Następnym razem postaram się bardziej z nagraniem, żeby nawet cos zľapac ze srodka i 360° do okoľa sklepu.
Ostatnio zmieniony 2021-01-01, 21:40 przez MattPro, łącznie zmieniany 3 razy.

wielkamucha
Posty: 798
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: wielkamucha »

Obejrzałem. :)
Dzięki za film, choć recenzją tego bym nie nazwał - niczego nie recenzujesz, żadnej opinii, oceny czy choćby komentarza... Jeśli już, to video-prezentacja. Przynajmniej w moim odbiorze :) .

Brakuje mi 2 rzeczy - no, w sumie może jednej: jak wchodzisz do sklepu - lub wychodzisz - przydałby się "rzut oka/kamery" na sklep całościowo, taki "plan generalny", żebyśmy mogli zobaczyć, jak to wygląda "overall". To pozwoliłoby wyrobić sobie jakieś zdanie - bo pokazanie samych towarów na półkach z bliska niewiele daje... :(

Druga rzecz - padło pytanie we wcześniejszym temacie o ściankę. Jeśli była - to fajnie byłoby ją pokazać, choćby z daleka. Jeśli nie ma jej w sklepie - można by o tym powiedzieć lub wkleić napis do filmu (np.: pokazujesz na koniec sklep w "całościowym" ujęciu i po sekundzie-dwóch wyświetla się napis "Ścianki brak").

Porównując to, co widziałem, ze znanym mi sklepem z GalMoku w W-wie, wydaje mi się, że ten w Chicago jest chyba 2-3 razy większy - ale tylko tyle. Czy przez to lepiej urządzony - nie wiem, za mało danych :/
Na "plus" zaliczam fakt, że film, choć kręcony "z ręki", to ma przyzwoitą stabilizację i nie trzęsie się niepotrzebnie, widać wyraźnie prezentowane zestawy. Nie ma też niepotrzebnego gadania i tego typu "przeszkadzajek" w tle - tak lubię :)

bzzz-bzzz

MattPro
Posty: 11
Rejestracja: 2020-12-28, 15:05
Lokalizacja: Chicago, USA
brickshelf: Nie posiadam (jeszcze)

 

#3 Post autor: MattPro »

Dzięki za cenne uwagi napewno wyciągne z tego wniosko i będzie lepiej.

Zostawiłem do tego "holder" na telefon w samochodzie, ale na szczęscie nie trzęsło tak bardzo. Gdy przyszłem ze znajomym weszliśmy bez kolejki, ale jak na złość zaczeła robić się kolejka, bo limity.. pracownicy nic nie powiedzieli, ale było widać lekkie zdenerwowanie, więc wziąłem jeszcze bryloczek do kasy i wyszedłem. Potem gdy montowałem widziałem ile detali pominąłem.
Co do ścianki była i dosyć spora, podejrzewam, że pracownicy nabierali, ale nie dowiedziałem się na 100%
Editowalem także tytuł prezentacja zdecydowanie lepiej pasuje.
Ostatnio zmieniony 2021-01-01, 15:31 przez MattPro, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ