[MOC] Mitsubishi Lancer Evolution V

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Fuku
Posty: 974
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#16 Post autor: Fuku »

Mnóstwo osób nielegowych i niemocerowych poznało, że to Lancer, więc to może wina tego, że jesteś MOCerem i zbyt wyraźnie widzisz poszczególne części które dobrze znasz a nie całokształt ;P

A tak serio to już pisałem, na zdjeciach takie rzeczy jak ten wlot są wyraźniej zarysowane, na żywo nie rzucają się w oczy i są stonowane. Ogólnie przód wygląda kanciasto. Nie winię tu nikogo, każdy ocenia po tym co widzi, czyli po zdjeciach, więc rozumiem, Aae ja z efektu na żywo jestem zadowolony i model jest nie do pomylenia z innym autem, czy to z przodu czy z tyłu. Z tym, że wlot w Evo to subtelne dziury w masce się nie zgodzę, subtelne to one nie są (a jakoś tzreba był oten szczegół oddać, jest przerywoany, ale na zdjeciach 5x bardziej):

Obrazek

A budowanie w większej skali jest sporo łatwiejsze (ale też bardziej lubiane przez publikę) i kiedyś pewnie relaksacyjnie sobie coś zbuduję, ale ogólnie wolę autka w tej skali, zwłaszcza że chcę kiedyś mieć ich sporo więcej i móc je gdzieś postawić na półce
Szygalew pisze:
Fuku pisze:model wygląda na wątły - mozliwe, ale tak nie jest.
Ja się w sumie dziwię podobnym opiniom, bo poza dachem ( z natury rzeczy), o którym sam wyżej pisałeś, to w zasadzie nic nie wygląda na wątłe. Wszystko jest albo na kropkę albo na clipa, który przecież trzyma lepiej niż kropka.. Wątły to jest grill w moim Jeepie - rączki wiaderek wkładane pensetą w aby aby trzymającą je przestrzeń. Jeden zły ruch i odległości między rączkami do naprawy :). I upiekło mi się przecież jeśli chodzi o kwestię wątłości :p

Gratuluję ponownej obecności na Samochodowym Blogu Lego!
Dzieki, polubili mnie tam po tym jak się brothels brick na mnie obraził ;P
To co piszesz o grillu to jakbym czytął o grillu w moim Arocsie, dokładnie to samo :D
Ostatnio zmieniony 2021-02-06, 13:29 przez Fuku, łącznie zmieniany 3 razy.

Fuku
Posty: 974
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Re: [MOC] Mitsubishi Lancer Evolution V

#17 Post autor: Fuku »

Model, przy okazji trafienia na Brickvault, doczekał się lekkiego odświeżenia i nowych fotek:

Obrazek

Obrazek

Zmieniłem lusterka, dodałem lusterko wewnątrz, klamki z rolek zamienione na groszki ze względu na słabą dostępność białych rolek

ODPOWIEDZ