[MOC] Karl Lagerfeld

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Karl Lagerfeld

#1 Post autor: JK »

Cześć!

Chciałbym Wam zaprezentować swój najnowszy MOC - utrzymaną w konwencji BrickHeadz (przynajmniej pod względem rozmiarów i proporcji) postać słynnego niemieckiego projektanta mody Karla Lagerfelda wraz z jego ukochaną kotką - Choupette, która to rzekomo stała się milionerką po śmierci artysty w lutym 2019 roku. Całość inspirowana jest słynnym logo KL. Mam nadzieję, że spodoba się Wam temat i jego ujęcie. :)

ObrazekKarl Lagerfeld 1 by Krzysztof J, on Flickr

ObrazekKarl Lagerfeld 2 by Krzysztof J, on Flickr

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#2 Post autor: eric trax »

Pokazałem żonie i jest zachwycona. Pyta czy kupię jej ten zestaw na walentynki, bo lubi składać brickheady :)
Ostatnio zmieniony 2021-02-11, 09:44 przez eric trax, łącznie zmieniany 1 raz.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: JK »

eric trax pisze:Pokazałem żonie i jest zachwycona. Pyta czy kupię jej ten zestaw na walentynki, bo lubi składać brickheady :)
Miło mi bardzo. I tak oto Twoja żona uratowała mojego MOCa ;) Od początku podejrzewałem, że ponieważ to świat mody temat jest może bardziej kobiecy, co zresztą przetestowałem już na małej próbie :) Póki co jednak instrukcji nie mam, choć nie wykluczam.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#4 Post autor: legosamigos »

Ooo, dawno nie budowałeś w tematyce BH. Karl na pewno rozpoznawalny, tylko ta buzia jakaś taka smukła :)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Szygalew »

Bardzo rozpoznawalny. Wiadomo. Ale mógłby przecież nie być... :) Super zrobione. Najbardziej podobają mi się okulary.

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: JK »

Dzięki za komentarze. Cieszy mnie przede wszystkim fakt, że jego rozpoznawalność nie budzi wątpliwości. A okulary były tak naprawdę elementem, od którego zacząłem i to de facto wokół nich zbudowana jest cała głowa.

Ponieważ jeszcze mi się ta brickheadsowa zabawa nie znudziła, za chwilę wrzucę kolejną pracę z tego tematu. :)

ODPOWIEDZ