[MOC] O czym marzy biedronka...

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1924
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

[MOC] O czym marzy biedronka...

#1 Post autor: BHs »

O czym marzy biedronka, gdy dorastać zaczyna?
Obrazek
Nie, na pewno nie o tym, że stanie się głównym daniem pająka...
Obrazek
Otóż, każda biedronka, marzy aby... pracować w Biedronce!!!
Obrazek

Cała praca:
Obrazek
Podstawa to okrojona wersja mojej okrągłej znanej choćby z Moonlandera albo Fauna. Okrągła, idąca pod kątem, bo skrzydełka 3x6 nie mieściły się w idealnym kółku.
Obrazek
Do tego trochę listowia, pajęczak (chciałem co prawda użyć odwłoku z figurki z halloweenowej serii CMFów, ale akurat nie było pod ręką), szyszka, itd.
Drugą częścią jest kolumna z chmurkami, która de facto jest osobnym, autonomicznym elementem. Całość ma 30cm wysokości.
Informacja dla purystów - jedna naklejka (stamp na dwóch tile'ach 1x8), 5 ciętych flexów. Reszta do bólu koszerna.
A teraz wybaczcie, czas na weekendowe zakupy :).
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 738
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#2 Post autor: Kirysowaty »

Pomysł bardzo zabawny, praca autentycznie mnie rozbawiła, ale mam parę uwag co do wykonania. Może to tylko kwestia ciemnego tła do zdjęć, ale stelaż z przezroczystych liftarmów bardzo rzuca się w oczy. Pająka, gdybyś o nim nie wspomniał w opisie, w ogóle bym nie zauważył, a szyszki wciąż nie mogę się dopatrzyć. Świetnie wyglądają za to liście paproci - rozwiązanie proste, a efekt znakomity.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#3 Post autor: legosamigos »

Jak zobaczyłem miniaturkę, to pomyślałem, ze ta biedronka chce być muchomorem :D Ale jak otworzyłem następne zdjęcia, to już wiem, co autor miał na myśli. ;) Zapomniałeś dodać, że MOC zawiera "lokowanie produktu" znaczy się marki :D
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1924
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#4 Post autor: BHs »

legosamigos pisze:Zapomniałeś dodać, że MOC zawiera "lokowanie produktu" znaczy się marki :D
Tam oj... W zasadzie to już chyba trzeci MOC związany z tą sieciówką (modular, filmik na 20-o lecie, no i ten). Zbieżność powiedzmy, że oficjalnie jest przypadkowa :P.
Kirysowaty pisze:Pająka, gdybyś o nim nie wspomniał w opisie, w ogóle bym nie zauważył, a szyszki wciąż nie mogę się dopatrzyć.
Mówisz - masz :)
Obrazek
Generalnie idea była aby zrobić coś a la "słoik" (kto w wieku 8-10 lat miał słoik z traszką tudzież innym takim znalezionym zwierzątkiem ten wie co mam na myśli). Stąd m.in. okrągła podstawa oraz ucięte liście paprotki.
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

ODPOWIEDZ