[MOC] I am your Father!

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1924
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

[MOC] I am your Father!

#1 Post autor: BHs »

Obrazek

- I am your father!
- and I am the law! Having an article with a blade, assault with a deadly object, causing grievous bodily harm with intent, amputation, trespassing, private property destruction, arson intent, threats, soliciting to murder, conspiracy... You're coming with me, mister!

Tak ta słynna filmowa scena powinna wyglądać :).
Jeśli ktoś będzie chciał tłumaczenie, to będę służyć. W oryginale po prostu lepiej brzmi.

Obrazek
Obrazek

Dałbym teraz królestwo za półpiny z friction... ustawianie niektórych elementów konstrukcji w pionie było mordęgą. Podobnie jak formowanie flexa.

Obrazek
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

wielkamucha
Posty: 798
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: wielkamucha »

Dobre, kuźwa, dobre!
Słowa funkcjonariusza bym trochę "poprawił": Having an article with a blade, assault with a deadly object, causing grievous bodily harm with intent, amputation, trespassing, private property destruction, arson intent, threats, soliciting to murder, conspiracy... That will be five hundred dollar fine and you're coming with me, mister!

Ta mina "Wiadera" na pierwszym zdjęciu - bezcenna :)

bzzz-bzzz

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#3 Post autor: legosamigos »

wielkamucha pisze:Dobre, kuźwa, dobre!
Słowa funkcjonariusza bym trochę "poprawił": Having an article with a blade, assault with a deadly object, causing grievous bodily harm with intent, amputation, trespassing, private property destruction, arson intent, threats, soliciting to murder, conspiracy... That will be five hundred dollar fine and you're coming with me, mister!

Ta mina "Wiadera" na pierwszym zdjęciu - bezcenna :)

bzzz-bzzz
$500 za tyle przestępstw? Chyba sobie żartujesz. Wg mnie powinno być jeszcze: "Masz prawo zachować milczenie, a wszystko co teraz powiesz może być wykorzystane przeciwko Tobie", czy jakoś tak ;)
Ostatnio zmieniony 2021-07-10, 13:33 przez legosamigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

wielkamucha
Posty: 798
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: wielkamucha »

legosamigos pisze: $500 za tyle przestępstw?
W tamtych czasach to było całkiem sporo... Poza tym, na razie jest podejrzany - zawsze może się zdarzyć, że zostanie "niefortunnie zastrzelony przy próbie ucieczki..."

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Szygalew »

wielkamucha pisze:Ta mina "Wiadera" na pierwszym zdjęciu - bezcenna :)
Tak, ta "mina" jest super. Ona robi tę scenę. Dzięki niej można sobie wyobrazić co może się za chwilę stać.. Nie wiem jaki jest zamysł, ale ja, na miejscu lorda Vadera, po otrząśnięciu się ze zdziwienia, "dał bym znać" przedstawicielowi prawa, że był troszkę zbyt odważny.. ;)

Co ciekawe, chyba nawet Luke jest zdziwiony. Obolały, przestraszony, ale zdziwiony.. Albo mu żal chłopa..

Fajne. :)

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: JK »

Bardzo fajna scenka. Chociaż pomyślałem, że policjant z urzędniczym zacięciem mówi: "your lipstick, sir" :-D

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1924
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#7 Post autor: BHs »

Szygalew pisze:
wielkamucha pisze:Ta mina "Wiadera" na pierwszym zdjęciu - bezcenna :)
Tak, ta "mina" jest super. Ona robi tę scenę.Fajne. :)
Właśnie ten kask mi nigdy nie pasował do Vadera - był taki... komiczny. Mało złowrogi. Niepasujący. Ale na tę okazję pasuje jak ulał :). Jakby to był komiks, to myślę że kilka znaków zapytania nad nim uzupełniłoby całość.
JK pisze:Bardzo fajna scenka. Chociaż pomyślałem, że policjant z urzędniczym zacięciem mówi: "your lipstick, sir" :-D
Mogłem jeszcze dać pastelowy długopis z Friendsów :P.
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 347
Rejestracja: 2019-10-18, 13:15
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#8 Post autor: Rysiek »

Ha, genialny pomysł :)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#9 Post autor: legosamigos »

Rysiek, odkopujesz jakieś archiwalne tematy. Zaraz dostaniesz złotą łopatę za wykopy :D
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 347
Rejestracja: 2019-10-18, 13:15
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#10 Post autor: Rysiek »

legosamigos, jeju, przepraszam, ale dawno mnie tu nie było :D Staram się nadrobić :)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#11 Post autor: legosamigos »

Rysiek pisze:legosamigos, jeju, przepraszam, ale dawno mnie tu nie było :D Staram się nadrobić :)
Regulamin Lugpolu
pkt "2.4 Wznawianie starych wątków (starszych niż 1 miesiąc) poprzez wypowiedzi nie wnoszące nic istotnego do danego tematu jest zabronione."
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ