[MOC] Return from Pumpkinland

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Szygalew
VIP
Posty: 1608
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Return from Pumpkinland

#1 Post autor: Szygalew »

Dzień dobry!

Jest to praca na konkurs halloweenowy. [EDIT: Zdaje się, że pomyliłem datę zgłoszenia (do 30.10 a nie do 31.10 !!!!), a w związku z tym nie jest to praca na konkurs. Gapa jestem i tyle.] Mi ten dzień kojarzy się przede wszystkim z dynią. A dynia jak to dynia, im większa, tym lepsza. W Królestwie też o tym wiedzą...

Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek

Galeria: https://bricksafe.com/pages/szygalew/re ... umpkinland

Zapraszam do komentowania :)
Ostatnio zmieniony 2021-10-31, 15:40 przez Szygalew, łącznie zmieniany 3 razy.

romkoo
Posty: 805
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#2 Post autor: romkoo »

Bardzo pomys³owa praca i wykorzystanie pojemnika. Szkoda tego spó¼nienia, ale jestem ciekaw jak by¶ przedstawi³ pracê g³osuj±cym odpowiadaj±c na pytanie konkursu: Z czym kojarzy Ci siê Halloween? :)

Szygalew
VIP
Posty: 1608
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Szygalew »

romkoo pisze:ale jestem ciekaw jak byś przedstawił pracę głosującym odpowiadając na pytanie konkursu: Z czym kojarzy Ci się Halloween? :)
Tak jak napisałem wyżej: "Mi ten dzień kojarzy się przede wszystkim z dynią."

---------

Najsmutniejsze jest to, że wczoraj miałem pracę skończoną. Mogłem wstawić byle jaką fotkę i napisać, że jutro dodam docelowe.. Ajaj! :(

romkoo
Posty: 805
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#4 Post autor: romkoo »

Jak mi to umknê³o?? Ehhh okulista zaprasza na wizytê.
Ostatnio kupowa³em naklejki z holenderskiego sklepu do rycerzy i wysz³y bardzo solidnie, na tarcze te¿ maj± (bo widzê ¿e masz je "czyste" ) mo¿e chcia³by¶ do³±czyæ przy kolejnym zamówieniu?

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 380
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

#5 Post autor: Deckard Cain »

Fajny pomysł z tym pojemnikiem jak i całą tą grupą operacyjno-logistyczną do jego transportu.
romkoo pisze:Ostatnio kupowałem naklejki z holenderskiego sklepu do rycerzy i wyszły bardzo solidnie, na tarcze też mają (bo widzę że masz je "czyste" ) może chciałbyś dołączyć przy kolejnym zamówieniu?
Jeżeli była by taka możliwość? To ja bym się chętnie pisał.
Ostatni z Horadrimów

Iwona
VIP
Posty: 388
Rejestracja: 2014-12-27, 14:09
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: Iwona »

romkoo pisze:Ostatnio kupowałem naklejki z holenderskiego sklepu do rycerzy i wyszły bardzo solidnie, na tarcze też mają (bo widzę że masz je "czyste" ) może chciałbyś dołączyć przy kolejnym zamówieniu?
Jakby coś też jestem zainteresowana ;)

Szygalew
VIP
Posty: 1608
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#7 Post autor: Szygalew »

romkoo pisze:Ostatnio kupowałem naklejki z holenderskiego sklepu do rycerzy i wyszły bardzo solidnie, na tarcze też mają (bo widzę że masz je "czyste" ) może chciałbyś dołączyć przy kolejnym zamówieniu?
Nie da się ukryć, że tarcze wystąpiły w tej pracy na golasa.. Daj znać, jak się przydarzy kolejny zakup w tym sklepie naklejkowym - chętnie skorzystam z propozycji :) A i przy okazji (bo zapomniałem wyżej), dzięki za pozytywny odbiór pracy!
Deckard Cain pisze:Fajny pomysł z tym pojemnikiem jak i całą tą grupą operacyjno-logistyczną do jego transportu.
Dziękuję! Pomysł z pojemnikiem był przyczyną powstania MOC-a :)
Ostatnio zmieniony 2021-10-31, 22:48 przez Szygalew, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jahoo
Administrator
Posty: 968
Rejestracja: 2012-12-09, 23:28
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#8 Post autor: Jahoo »

Praca sztosik. Romkoo daj znać szerzej jak będziesz zamawiać. Tutaj każdy ma chyba te gołe tarcze ( z BOPa) i chętnie pewnie większą ekipą byśmy je naklejkami naprawili.
GBC!

Awatar użytkownika
Skylark90
Posty: 594
Rejestracja: 2021-01-26, 17:25
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#9 Post autor: Skylark90 »

Jahoo pisze:chętnie pewnie większą ekipą byśmy je naklejkami naprawili
Ciekawe jakby wyszło malowanie jak figurek do WH40K czy innych gier bitewnych / planszowych. Muszę żonie podrzucić temat, malowała już techniciana i trochę się wkurzała, bo były jakieś trudności natury technicznej (jakoś plastiku? podkład się nie trzymał? już nie pamiętam). Ale taki free hand na tarczy byłby sztos

ODPOWIEDZ