[MOC] Niech MOC będzie z Wami!

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Niech MOC będzie z Wami!

#1 Post autor: Szygalew »

Obrazek

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Niech MOC będzie z Wami!

#2 Post autor: JK »

Niestety Imperium urosło w siłę, zasilane przez lata serdecznymi uściskami dłoni z Imperatorem oraz szerokim strumieniem intergalaktycznego pieniądza, jakie nieustannie płynęły z czerwonej planety Europa, szczególnie zaś z plemienia Germania.

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Niech MOC będzie z Wami!

#3 Post autor: Szygalew »

JK pisze: 2022-02-25, 07:56 Niestety Imperium urosło w siłę, zasilane przez lata serdecznymi uściskami dłoni z Imperatorem oraz szerokim strumieniem intergalaktycznego pieniądza, jakie nieustannie płynęły z czerwonej planety Europa, szczególnie zaś z plemienia Germania.
Masz rację. Ale to już nie jest ważne. Europa się budzi. Teraz ważne jest to, aby nie było za chwilę tak, że nie będzie możliwości "przekomarzania się" na temat treści prac na tym, czy innym forum. I mam nadzieję, że świat się na tyle obudzi i nabierze odwagi, że do tego nie dopuści.

Eric, nie blokuj, proszę, tego tematu. Najwyżej gdzieś w HydePark go przestaw. Wstawiając tego Jodę miałem pełną świadomość, że możecie to uznać za niewłaściwe. Ale uznałem, że to już jednak nie stricte polityka. To co się dzieje wysadza w powietrze fundamenty naszego świata. Dlatego miałem nieodpartą potrzebę wstawienia tego.

Nawet jeśli będzie jakaś polemika, to z pewnością bardzo umiarkowana. Bo z czym tu polemizować? ;)

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Niech MOC będzie z Wami!

#4 Post autor: JK »

Szygalew pisze: 2022-02-25, 08:47 Eric, nie blokuj, proszę, tego tematu. Najwyżej gdzieś w HydePark go przestaw. Wstawiając tego Jodę miałem pełną świadomość, że możecie to uznać za niewłaściwe. Ale uznałem, że to już jednak nie stricte polityka. To co się dzieje wysadza w powietrze fundamenty naszego świata. Dlatego miałem nieodpartą potrzebę wstawienia tego.
Nie tylko nie powinno się ukrywać tego tematu, ale wręcz go eksponować. Myślę, że sytuacja jest obecnie taka, że warto, gdyby ktoś poczuł taką potrzebę, podjąć wysiłek tworzenia "propagandowych prac". W tym miejscu mamy do dyspozycji tylko klocki, ale czasem mogą to być aż klocki.
Szygalew pisze: 2022-02-25, 08:47 Nawet jeśli będzie jakaś polemika, to z pewnością bardzo umiarkowana. Bo z czym tu polemizować? ;)
Na ile mi wiadomo, Gerhard Schroeder nie jest członkiem tego forum, więc również nie spodziewałbym się polemiki. Natomiast o walorach takich prac (jak i każdych innych), chętnie podyskutuję.

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Niech MOC będzie z Wami!

#5 Post autor: Szygalew »

JK pisze: 2022-02-25, 10:47 o walorach takich prac [...] chętnie podyskutuję
Jeśli chodzi o moją pracę, to nie ma co ukrywać - za dużo walorów nie ma ;). Miałem wielką potrzebę wstawić to, szybko, spontanicznie i bez namyślenia. Ale nie ja jeden wpadłem zapewne na pomysł pracy tego typu. Jestem przekonany, że pojawi się więcej prac na "ten temat". I na pewno znajdzie się w nich odpowiedniejsza ilość walorów ;). Zamarzyło mi się nawet, żeby zaproponować/ zachęcić, żeby wszyscy wstawiali swoje ulubione figurki z flagą Ukrainy, coś jakby - wszyscy "obywatele Lego" murem za Ukrainą.. Coś na podobieństwo tej akcji przynoszenia ulubionego minifiga do pracy.. Ale nie będę tego proponował :p, bo każdy inaczej to wszystko czuje i inaczej swe uczucia chce wyrazić.
JK pisze: 2022-02-25, 10:47 Nie tylko nie powinno się ukrywać tego tematu, ale wręcz go eksponować.
Cieszę się, że tak myślisz :).

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

Re: [MOC] Niech MOC będzie z Wami!

#6 Post autor: eric trax »

Szygalew pisze: 2022-02-25, 08:47 Eric, nie blokuj, proszę, tego tematu.
Dla tego tematu mogę zrobić wyjątek. Stronimy od polityki, bo wywołuje skrajne emocje i dyskusje. Tutaj jest trochę inaczej. Nie zakładam, że ktoś wjedzie na białym koniu broniąc Cara Wladymira. Umówimy się tego nie da się obronić.

Każdy głos jest ważny, nawet jeśli to mała praca z klocków lego.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Niech MOC będzie z Wami!

#7 Post autor: Szygalew »

eric trax pisze: 2022-02-26, 20:09
Szygalew pisze: 2022-02-25, 08:47 Eric, nie blokuj, proszę, tego tematu.
Dla tego tematu mogę zrobić wyjątek. Stronimy od polityki, bo wywołuje skrajne emocje i dyskusje. Tutaj jest trochę inaczej. Nie zakładam, że ktoś wjedzie na białym koniu broniąc Cara Wladymira. Umówimy się tego nie da się obronić.

Każdy głos jest ważny, nawet jeśli to mała praca z klocków lego.
Dziękuję.

Przy okazji dodam coś dla "uśmiechnięcia się". Rosja postanowiła jednak poinformować Rosjan co się dzieje. 20 minut temu napisali na RIA NOVOSTI, że misja OBWE na Ukrainie donosi, iż w Kijowie dało się słyszeć strzelaninę !!!!!!!!!!! :D

ODPOWIEDZ