[MOC] Strach ma wielkie oczy...

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[MOC] Strach ma wielkie oczy...

#1 Post autor: SERVATOR »

Strach ma wielkie oczy... wyłupiaste...
... a inni przebierańcy mają oczy normalne. ;)

Przed słodyczowymi żniwami należy ustalić jak się w ten wyjątkowy dzień ucharakteryzować.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Strach ma wielkie oczy...

#2 Post autor: JK »

Genialna ta choinka z tile'ów z clipem. Zarówno technika jak i kolor. Czy to autorski pomysł? Ta druga też genialna, tylko ten patent widziałem już nie raz 😉

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MOC] Strach ma wielkie oczy...

#3 Post autor: SERVATOR »

Ta choinka z clipów sand green, to nie mój patent. Nie znam autora. Zobaczyłem ją w jakimś MOCu i stwierdziłem, że może być fajna dla dodania różnorodności w większym lesie który buduję. Strasznie klockożerna ale efekt moim zdaniem warty zachodu.

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Strach ma wielkie oczy...

#4 Post autor: Szygalew »

Drzewko z clipami faktycznie robi robotę. Dzieciaki też wyszły fajnie - powinny zebrać sporo słodyczy!
Aaa, no i fajna gra słów w tytule.. :)

Awatar użytkownika
T-trix666
Posty: 35
Rejestracja: 2022-08-30, 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [MOC] Strach ma wielkie oczy...

#5 Post autor: T-trix666 »

Clipowe drzewo fajnie wygląda też w kolorze dark green. Uważam że to drzewo robiłoby fajniejszy efekt gdyby między gałęziami były większe odstępy ale i tak jest super. Poza tym podobają mi się dwa mniejsze drzewka, w szczególności sama technika, nie jestem zwolennikiem korzystania z gotowych liści bez pokrywania ich warstwą jakichś mniejszych, ale tu robią robotę.
Mam jednak jedną uwagę dotyczącą drzewa z potrójnych łodyg, gdybyś zamontował gałęzie na odwrót choćby kawałkami flexów drzewo zyskało by na realizmie i uroku.
Poza tym minifigurki są super! Najlepszy zdecydowanie strach, a w szczególności zastosowanie tej główki.

ODPOWIEDZ