[MOC] Cukierek..? Bardzo proszę!

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
wielkamucha
Posty: 807
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Cukierek..? Bardzo proszę!

#16 Post autor: wielkamucha »

O, właśnie o to mi chodziło z cukierkiem! Ba, nawet jedną "rakietę" można by dać w ciemnoczerwonym kolorze, żeby pasowało do "cukierkowatości", choć nie wiem, czy akurat w takim kolorze występuje.
Ta rozpłakana buźka jest akurat - większość dzieci właśnie tak zareaguje w takiej sytuacji. Wiem, co piszę, bo mam takiego "ananasa" 8-letniego i widzę jego minę, jak jest coś nie tak...

Szygalew
VIP
Posty: 1624
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Cukierek..? Bardzo proszę!

#17 Post autor: Szygalew »

syzygy pisze: 2022-11-08, 13:22 Nie wszyscy reagują tak samo, ten akurat jest w szoku i się rozpłakał ;)
wielkamucha pisze: 2022-11-08, 14:05 Ta rozpłakana buźka jest akurat - większość dzieci właśnie tak zareaguje w takiej sytuacji. Wiem, co piszę, bo mam takiego "ananasa" 8-letniego i widzę jego minę, jak jest coś nie tak...
No dobra, nie będę się kłócił... :p. Cieszę się :).
wielkamucha pisze: 2022-11-08, 14:05 O, właśnie o to mi chodziło z cukierkiem!
Fuku pisze: 2022-11-08, 13:37 rakietowy cukierek robi lepszą robotę, kojarzy się z 1 strony z cukierkiem, a z 2 z jakąś bombą
syzygy pisze: 2022-11-08, 13:22 Rakieta do cukierka bardzo pasuje - wręcz idealnie :)
Bo to po prostu był dobry pomysł Wielkiejmuchy@ :).
Fuku pisze: 2022-11-08, 13:37 widać że też poszły w ruch cegiełki z lugbulków ;P
To, co miałem z "Lugbulków" szwęda się po innych budowlach.. Tutaj pomogła ścianka w LS, za którą dziękuję B..., znaczy..,Lego Polska ;p.
Fuku pisze: 2022-11-08, 13:37 Szczególnie podoba mi się drzewko, jest najbardziej dopracowane.
No sam nie wiem.. Nie dopracowywałem go jakoś szczególnie, ale może i faktycznie na tle całości ma coś w sobie ( pomijając fakt, że jest mało jesienne.. ;)).
.. Dopracować to trzeba scenkę listopadową, żeby mieć jakieś szanse z Twoim Assault on Osgiliath :).



Dzięki Panowie!! Fajnie się tak gada :). Jak będziemy to kontynuować, to może nikt nie będzie w przyszłości marudził, że "Forum is dying"... ...
Ostatnio zmieniony 2022-11-09, 13:05 przez Szygalew, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ