Msza

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

Msza

#1 Post autor: tobiasz »

Witam, chciałbym Wam przedstawić mój kolejny moc, który zbudowałem na szybko w wolnej chwili (jakoś mnie naszło), a mianowicie... mszę świętą ..., zapraszam do komentowania

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#2 Post autor: M_longer »

Dość... oryginalny pomysł :)

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#3 Post autor: pitrek02 »

Mszał jest super. :) Chociaż, powinien być grubszy. :P Krzesełka też fajne. :) Nie pasują mi tylko brudne klocki i balustrady.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2007-10-31, 21:18 przez pitrek02, łącznie zmieniany 1 raz.

krzysiek788

#4 Post autor: krzysiek788 »

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Msza może i fajna ale mi się podoba tylko ołtarz.Jest świetny. Wiem że to jest nie do zrobienia ale ksiądz w spodniach hehe.Fajnie ci to wyszło wszytko, jest klimat. Amen
Ostatnio zmieniony 2007-11-01, 16:42 przez krzysiek788, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#5 Post autor: Iskra »

krzysiek788 pisze:Wiem że to jest nie do zrobienia ale ksiądz w spodniach hehe
A co tu jest nie do zrobienia? ;) zwykle klocki, albo skos/slope, zaleznie od upodoban.

A co do pracy - jak dla mnie również mszał najlepszy :)

Awatar użytkownika
mienso123
Posty: 319
Rejestracja: 2007-02-15, 14:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: mienso123

 

#6 Post autor: mienso123 »

Świetny pomysł z użyciem peleryny jako ornatu
:peace:

Antek
Posty: 82
Rejestracja: 2007-07-19, 14:56
Lokalizacja: Sieradz

#7 Post autor: Antek »

super ksiądz spoko i fajne krzesełka ale brakuje ministrantów i jakiegoś obsesyjnego mohera ;p

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#8 Post autor: V1 »

Gościu ma rudą brodę i czarne włosy, to mi się gryzie. Generalnie scenka zbyt prosta. Złote skosy niby tylko cztery ale wszędobylskie. Lepiej żeby były czymś konkretnym, a nie uniwersalnym elementem zdobniczym. Ale mniejsza z tym, najważniejsze że ktoś powinien wisieć na krzyżu. To by się sprzedało :) I dać parę czach tu i tam.
Pomysł z moherami świetny :) I jeszcze dołożyć faceta z tacą.
\/1 ______________

pkowalcz

#9 Post autor: pkowalcz »

Scenka nietypowa i całkiem niezła, ale moim zdaniem powinieneś wstawić inne drzwiczki do tabernakulum - te niebieskie trochę się gryzą z resztą...

Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

#10 Post autor: tobiasz »

Odnośnie wszystkich uwag- to tylko taka scenka zbudowana na szybko, w przyszłości planuję budowę bardziej rozbudowanej z konkretnym wnętrzem kościoła no i ławkami, konfesjonałem, babciami itp., to tylko była taka mała wprawka, pierwotnie np. okna miały być z witrażami, ale jak zwykle zabrakło budulca no i zapomniałem umieścić kwiatów przed ołtarzem, jak będę miał więcej części to poprawię scenkę, co do tacy to jakby ktoś nie wiedział jest to msza sprawowana w dzień powszedni gdy tacy sie nie zbiera :P

Kaczor

#11 Post autor: Kaczor »

Proponuję użyć dwóch peleryn bo ornat chyba jest z obu stron ;)

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#12 Post autor: KUKUS »

Spróbuj jeszcze zbudować jakiegoś biskupa wizytującego parafię (proponuję zrobić czapkę z papieru ;) ), ministrantów, no i popracuj nad nogami księdza. Na ołtarzu dodałbym jeszcze świece.

A scenka wyszła ci zgrabna, sympatyczna, bardzo ciekawy pomysł.

Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

#13 Post autor: tobiasz »

No, myślałem nad świecami,ale nie wiedziałem jak je zrobić a zrobione z "kul armatnich" brzydko wyglądają , co do biskupa to też główny problem to właśnie jak zrobić mitrę- z papieru też byłby niemały problem- bo musiała by być bardzo malutka a trzeba by to wyciąć przecież jakoś, ale na pewno w przyszłości zbuduję coś więcej w tej tematyce tylko muszę jeszcze trochę zainwestować w klocki bo pomysły są tylko z wykonaniem bywa różnie z powodu braku budulca...

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#14 Post autor: KUKUS »

tobiasz pisze:bo pomysły są tylko z wykonaniem bywa różnie z powodu braku budulca...
skąd ja to znam ?? :) Elementy robione z papieru rzeczywiście są nieraz żmudne do wykonania, ale efekt może być całkiem niezły...
Ostatnio zmieniony 2007-11-04, 11:36 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 709
Rejestracja: 2006-08-31, 21:57
Lokalizacja: Łódź-Bałuty
brickshelf: robson1903
Kontakt:

 

#15 Post autor: Robson »

Bardzo ładna scenka, idealna na dzisiejszy dzień :P Tylko zmień te spodnie na sutanne :) Pozdrawiam
Cb1100RR

ODPOWIEDZ