[MOC] Traktor leśny - pierwszy moc

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

[MOC] Traktor leśny - pierwszy moc

#1 Post autor: Emilus »

Mój pierwszy moc - wiele funkcji i serca włożone w tą konstrukcję

Oceńcie sami:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=227317
Ostatnio zmieniony 2007-12-29, 14:27 przez Emilus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#2 Post autor: Kubrick »

Jesli chodzi o kompaktowosc, to super, bardzo ostro wszystko poupychane i za to ogromny plus.
Funkcjonalnosc: nic dodac, nic ujac, to nie moze byc niefunkcjonalne.
Tylko po co os skretna? W takich maszynach albo jest przegub,albo os skretna, niepotrzebnie to wcisnales, ale moze bla w tym jakas glebsza ideologia... nie wiem :)
Stylistyka: dno dna, wyglada jak zmota na bazie motocykla Junak (silnik) z kabina od jakiegos Zetora i to wszystko zlozona na podwoziu wozidla technologicznego z Flinstone'ow.

Ale nie przejmuj sie ta stylistyka, to jest do dopracowania, a taka ilosc bajerow technicznych daje bardzo dobre wrazenie, ktore nieco odwraca uwage od tego, ze to po prostu paskudnie wyglada.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

tonsilos
Posty: 36
Rejestracja: 2007-09-01, 23:33
Lokalizacja: Przyszowa

#3 Post autor: tonsilos »

Byćmoże jestem nowicjuszem ale jak go zobaczyłem to mnie zatkało. Bardzo dobrze wszystko poupychane. Oby tak dalej. Ale nad stylistyką musisz popracować ale jak na początek to daje -5/6.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#4 Post autor: V1 »

Przede wszystkim o wiele za małe kółka, byle większy krzaczek juz by był przeszkodą nie do pokonania. Maszyny do pracy w lesie mają zwykle ogromne koła.
Oś skrętna faktycznie bez sensu, przy tym jeśli jest napęd na tył, to skrętna oś szybko uległaby zniszczeniu.
\/1 ______________

RzEpKaPL

#5 Post autor: RzEpKaPL »

a ja uważam, że jest bardzo fajny bo wsio jest bardzo dobrze rozplanowane i upchnięte lecz tylko jedno ale... po co ta oś skrętna? ;p a co do kółek to nie były by za małe jeśli byś spróbował skrócić mu trochę przód i usuną ta skrętną oś i od razu by był sztywniejszy i ładniejszy :P pozdr co złego to nie ja :>

ODPOWIEDZ