[MOC] Cmentarz

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jonder_qind
Posty: 122
Rejestracja: 2006-05-27, 22:22
Lokalizacja: Tychy
brickshelf: Jonderqind

 

#16 Post autor: Jonder_qind »

Lomero pisze:Wydaje się, że jest tu nieco... pusto?
A mnie się wydawało, że jest za bardzo napakowane, czyli średio wychodzi, że jest dobrze. Chciałem jeszcze upachać jakieś śmieci tu i ówdzie ale zrezygnowałem. Były też kamyki ale jakoś mi nie pasowały, nie wiem czemu.
smyk pisze:może go trochę przykryć jeszcze?
Jedyne co mi przychodzi do głowy to wsypanie tam paru round plate 1x1 ale nie mam takich brązowych :( Bo np. rozkowypanie na szerokość by dodać spady, już testowałem przy budowie i nie wyglądało to fajnie.

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#17 Post autor: Pepin Krootki »

Ja bym na Twoim miejscu to cudeńko zatrzymał na CCC :). A poza tym chyba musieliśmy się połączyć mentalnie w trakcie budowania bo u mnie na biurku też stoi niedokończony cmentarz ( tylko trochę bardziej mroczniejszy ).
tu byłem - Pepin

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#18 Post autor: Ciamek »

Pepin Krootki pisze:Ja bym na Twoim miejscu to cudeńko zatrzymał na CCC
!!
Buuu
Forum LugPol Strona Główna » Tematycznie » Oddech historii
Jonder - gdzieś Ty to opublikował. Miało być na CCC5
Chlip, chlip : o(
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#19 Post autor: Pepin Krootki »

Ciamek pisze:Miało być na CCC5
Ale cii... może nikt nie zauważy jak się to szybko przeniesie do CCC5 i wykasuje galerie na Brickshelfie? :)
tu byłem - Pepin

Awatar użytkownika
Jonder_qind
Posty: 122
Rejestracja: 2006-05-27, 22:22
Lokalizacja: Tychy
brickshelf: Jonderqind

 

#20 Post autor: Jonder_qind »

Ciamek pisze:
Pepin Krootki pisze: Ja bym na Twoim miejscu to cudeńko zatrzymał na CCC
Buuu
Forum LugPol Strona Główna » Tematycznie » Oddech historii
Jonder - gdzieś Ty to opublikował. Miało być na CCC5
Chlip, chlip : o(
E tam ... w jakiej kategori to by miało być :P I choć mało mroczne to i tak za szaro-bure na CCC. Ale bez obaw postaram się na CCC5 coś wybudować. W zeszłym roku bardzo podobała mi się kategoria "most" może w tym roku też będzie coś orginalnego co zmotywuje mnie do budowy.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#21 Post autor: Jerac »

Bardzo fajna praca, podoba mi się praktycznie wszystko. Mur pod kątem powoduje samoistne oczepienie się żuchwy, a ogólny klimat jest wspaniały.

Tylko... y... gdzie tam cmentarz? :)

Awatar użytkownika
Jonder_qind
Posty: 122
Rejestracja: 2006-05-27, 22:22
Lokalizacja: Tychy
brickshelf: Jonderqind

 

#22 Post autor: Jonder_qind »

Jerac pisze:Tylko... y... gdzie tam cmentarz?
Są 3 nagrobki i grobowiec, minifigów jest mniej niż ludzi dlatego mniej nagrobków :) Możemy założyć, że na tym cmentarzyku chowano tylko zasłużonych. Czyli mało minifigów => mało załużonych minifigów => bardzo mało martwych zasłużonych minifigów :)

kris kelvin

#23 Post autor: kris kelvin »

Bardzo zgrabna budowla, ale po gadkach na gadulcu i wstępnych zdjęciach spodziewałem się czegoś większego - a tutaj jak zauważył jerac - nie wygląda to na cmentarz :D.
Ale budowla bardzo zgrabna. Mam nadzieję, że na CCC też coś sklecisz.

Jawaws

#24 Post autor: Jawaws »

Jerac pisze:Mur pod kątem powoduje samoistne oczepienie się żuchwy
ja musiałem trzymać wytrzeszczone z podziwu oczy, zeby mi nie wypadły. urzeka mnie to co wszystkich- mostek, rzeczka, ogrodzenie, kościółek, wieża. wszystko to, mimo że proste w konstrukcji jest niesamowiecie realistyczne. no i to budowanie na skossss....

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#25 Post autor: Jerac »

A może by tak dodać więcej nagrobków? Szary brick 1x2, 2 serki, powtórzyć 10x, powtykać jakoś bezładnie... i będzie prawdziwy cmentarz :>

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#26 Post autor: Iskra »

Podziwiam za budowanie na skos :) Kosciolek i mostek sliczny. W ogóle swietna praca. Ale ja tez bym dodała trochę tych nagrobków :)

Awatar użytkownika
Jonder_qind
Posty: 122
Rejestracja: 2006-05-27, 22:22
Lokalizacja: Tychy
brickshelf: Jonderqind

 

#27 Post autor: Jonder_qind »

kris faktycznie jest 48 x 48 kropek miało być 64 x 64, ale przed Kielcami musiałem zrobić sobie przymusową przerwe w budowaniu i wiedziałem, że się nie wyrobie. Z gotowym kościółkiem i zarysem skały pod niego zacząłem budowe popołudniu w piątek i skończyłem koło 24 (w sobotę wyruszałem do kielc koło 5.30). Postawiłem na kameralność. Teraz jakoś wydaje mi się że na 64 kropkach nie uzyskałbym takiego efektu. Wszystkiego było by więcej, parę grobowców i tych waszych nagrobków i te najfajniejsze szczegóły gdzieś by gineły. W każdym razie nie planuje powiększenia tego co jest, ani stawiania nowych nagrobków :P No może jak to dotrwa do następnych Kielc to wezmę trochę nagrobków i pozwolę wam je gdzieś postawić :D

PS
Czy wiecie, że istnieje zestaw fabryczny Lego przedstawiający cmentarz? Ja nie wiedziałem, a moja "tż" tak i teraz czekają mnie wydatki :/ Zestaw
Ostatnio zmieniony 2007-09-18, 19:52 przez Jonder_qind, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#28 Post autor: Iskra »

Wiemy. Całkiem porządny do tego. i o dziwo nawet nie ma rózowych i pomaranczowych częsci :P

Two-Faced

#29 Post autor: Two-Faced »

Ale parkanik w zestawie mogliby odgapić chociażby od Ciebie :P

Hippotam

#30 Post autor: Hippotam »

Przyjmij spóźnione, ale szczere gratulacje. Piekna praca. Portugalczykom powinna już teraz zacząć mięknąć rura ;-)

ODPOWIEDZ