Jedziemy z koksem!

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Hippotam

#16 Post autor: Hippotam »

Jestem chyba w mniejszosci, bo ciężarówki raczej mnie nie kręcą i nie wiem czemu można pałac do nich aż taka miłością :-) . Ale doceniam, model uroczy i marchewka cudna. Zazdroszcze Pick-A-Brick pod nosem. Zablogowane oba.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#17 Post autor: M_longer »

Star BARDZO fajny. Kiedy się na niego patrzę ( i na Stara Martina) to się zastanawiam czy nie zacząć budować ciężarówek w szerokości 8 studów :)

Ale chyba zostanę przy sześciu ;)

A tak przy okazji...
Hippotam pisze:ciężarówki raczej mnie nie kręcą i nie wiem czemu można pałac do nich aż taka miłością
I to mówi ktoś, kto zamówił sobie zbiorniki do ciężarówek ;)
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=45408

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#18 Post autor: Kubrick »

To i ja pozwole sobie przypomniec cos, co Hippotam popelnil i nawet przyniosl na spotkanie w lutym (pierwsze w Krakowie, jakie sie udalo mi zorganizowac ;) ) http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=210066
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Hippotam

#19 Post autor: Hippotam »

M_longer pisze:I to mówi ktoś, kto zamówił sobie zbiorniki do ciężarówek ;)
Nie powiedziałem że JA je wykorzystam do ciężarówek :-)
Kubrick pisze:To i ja pozwole sobie przypomniec cos, co Hippotam popelnil
To się nie do końca liczy, bo to było na zamówienie (BTT, premiowane zadanie). :-)

Ale żeby oddać sprawiedliwość, to oczywiscie nie jest tak, ze nie lubie ciezarowek. Stosunek mam do nich jak Państwo-Kosciół - przyjazno-neutralny. Ale koniec z tym, ten wątek o czym innym jest :-)

kris kelvin

#20 Post autor: kris kelvin »

Chciałbym mieć tyle marchewek :)

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#21 Post autor: ImpreSariO »

Chyba już wszystkie możliwe komplementy zostały użyte, więc po prostu się też do nich dołączam. Model jest świetny. Jedyną rzeczą do której mogę się przyczepić to urok. Pozbawiłeś Stara jego brzydoty.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#22 Post autor: martinbb »

Nooooo.....popełniłeś bardzo pięknego Star'a. Klasa i wykonanie na 6+ :) Jestem tak zachwycony że aż nabrałem ochoty na marchewkę :D

PS. Też mnie strasznie te 0,5mm przy błotniku denerwowało... :D
I ponadto jestem w szoku! :D Doceniony przez Mistrza :) ;)
Inspired by NavySEALs

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#23 Post autor: dmac »

Kurde... Nie ma się do czego przyczepić specjalnie. Kabina zdała śpiewająco test zmrużeniowy. Kolor właściwy (bo brudno-żółtego Lego nie produkuje, a tylko taki kojarzę prócz zielonego).
O, wiem: koła za duże :) . Napiszmy więc w tym liście do Starachowic, że i koła w starach robili za małe i teraz modelarze mają kłopoty :) .

A tak poważnie, Adasiu, to jak zawsze ekstraklasa. Mucha nie siada (co najwyżej rozpłaszcza się na szybie pędzącej ciężarówy...)
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#24 Post autor: Bobofrutx »

Gdy zobaczyłem tego stara na Brickshelf-ie to od razu skumałem że to twoja robota Misterzumbi ;P. Świetna robota!
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
szww
Posty: 302
Rejestracja: 2006-09-09, 23:45
Lokalizacja: Warszawa

#25 Post autor: szww »

ehhhh, co tu strzepic jezyk, kolejny model klasy M&N ... nic dodac nic ujac ;)

twoja wersja kabiny jakos mi sie bardziej podoba niz oryginalna, jednak co do kol,
chyba te martinowe, troche mniejsze, bardziej pasuja do stara...ale ja sie nie znam na
ciezarowkach, wiec moge sie mylic :)

mam tylko pytanie, jak rozwiazales te nadkola przy kabinie? bo ni w zab nie moge do tego dojść :/
Ostatnio zmieniony 2007-10-23, 22:23 przez szww, łącznie zmieniany 1 raz.

Kaczor

#26 Post autor: Kaczor »

Naprawdę swietny :) Postawię ci browara jeśli zbudujesz Stara 266 w takiej wersji:

http://img219.imageshack.us/img219/604/star26601ty1.jpg

:D

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#27 Post autor: martinbb »

Nadkola? Zapewne podobnie jak u mnie ;) Tiles + 1.5L bar with clip albo 1 x 1 plate with clip ;) a przednia częśc nadkola zamocowana do zderzaka (plate 1 x 2 with 1 stud) - ale tylko moje przypuszczenia ;)
Inspired by NavySEALs

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2555
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#28 Post autor: V1 »

O kurcze ten model jest rewelacyjny! bardzo ładny, i z daleka i z bliska widać że to Star. Dużo ciekawych szczegółów, i fajnie że podwozie ma zrobione.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1476
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#29 Post autor: Misterzumbi »

Nie bylo mnie dwa di a tu terror, dziekuje ze przychylne blabla :D

Teraz ja mam kilka pytan:

Jantin, zobaczyles Stara i przyjdzie ci kupic duzo cheeseslopow? Nic nie kumam.

ImpreSariO, Star jest tak brzydki jak powinien byc, ino z klockow jest on slodki!

Kaczor, jak to dobrze ze ja alkooholu nie pije, bo mi sie ten wojskowy nie podoba... Jak juz to 66 ale ten dla minifigow jest prawdziwa katorga...

Co do kol, no coz, wedlug mnie to moga byc albo troche za duze albo o wiele za male, mysle tez ze grubosc i bieznik ma pewne znaczenie w tym jak odbieramy "rozmiar" opon Lego...

Co do blotnikow, te 2x2 kafelki siedza sobie na plytce w krztalcie literki "L" ktorej wolny koniec jest przymocowany do jumperplate'a, ten z kolei siedzi na plytce 4x4 ktora robi za podwozie. Reszty nie pamietam, musial bym zrobic zdjecia, aaaaallleeee... Jak tak kombinowalem to wymyslilem i wyprobowalem cztery rozwiazania tego problemu, dlatego probujcie a zgadniecie...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#30 Post autor: Jantin »

Misterzumbi pisze:zobaczyles Stara i przyjdzie ci kupic duzo cheeseslopow? Nic nie kumam.
Proste - To, co Ty (i inni też, ale tutaj jest motywacja) z nimi wyprawiacie skłania mnie do zakupu większej ilości tych klocków :P .

ODPOWIEDZ