Malbork

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Korn
Posty: 133
Rejestracja: 2004-11-30, 21:56
Lokalizacja: Łuków
brickshelf: Fireblast

 

Malbork

#1 Post autor: Korn »

Widział ktoœ to coœ Polskiego w olbrzymiej skali :D
Pozdrawiam.
KoRn

Awatar użytkownika
TT
Posty: 1181
Rejestracja: 2004-05-27, 13:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: TT

 

#2 Post autor: TT »

Ja tam nawet byłem:)
Pozdrawiam,
Tomek

gras1

#3 Post autor: gras1 »

no jaki piekny Polski akcent. Bardzo ambitny model - chociaz juz na pierwszy rzut oka widac ze skala troche zmniejszona od minifig. Poza tym podziwiam czlowieka za trzymanie w domu budowli 200x200 cm. Ja od weekendu skladam parowozownie wachlarzowa (tylko 80x60) - i juz 2 razy zmienialem miejsce (czytaj: zona wyrzucila mnie z budowla z sypialni, a potem z kuchni)

witus

#4 Post autor: witus »

Właœnie to dzisiaj widziałem na brickselfie i owaliłem to jak zobaczyłem gotowe zdjęcie :P Ale teraz przypatrzyłem się, bardzo ładne :)

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#5 Post autor: Bricksley »

TT pisze:Ja tam nawet byłem:)


Ja też tam byłem.

Zamek bardzo ładny.Fajnie się prezentuje.Chociaż ma jednš wadę,tak jak powiedział gras1 minifigi sš zaduże do tej skali.Ale kto by się trudził budować coœ większego?
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Korn
Posty: 133
Rejestracja: 2004-11-30, 21:56
Lokalizacja: Łuków
brickshelf: Fireblast

 

#6 Post autor: Korn »

Zauważyłem to jak wróciłem ze szkoły... Włšczam brickshelf a tam pisze Marienburg i sobie myœle kurcze malbork... myœlałem że to któregoœ z was ale potem... sami wiecie ;)
Pozdrawiam.
KoRn

k1089
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-01, 19:11
Lokalizacja: Częstochowa
brickshelf: k1089

 

#7 Post autor: k1089 »

Za bardzo czerwony. Ja bym dał trochę sandredów i pomarańczowych. Wygladałby bardziej realistycznie.

gras1

#8 Post autor: gras1 »

no i wiecej bršzów - na drewniane elementy dachu, zastrzały i krużganki.

Bartosz

#9 Post autor: Bartosz »

k1089 pisze:Za bardzo czerwony. Ja bym dał trochę sandredów i pomarańczowych. Wygladałby bardziej realistycznie.
Właśnie, za bardzo czerwony. Oczywiście dodanie większej ilości elementów żeby zamek wyglądał i przypominał oryginał trzeba by wybudować na większej powierzchni, jako że mieszkam w mieście gdzie stoi zamek w skali 1:1 to bym się trochę przyczepił co do model z linku (pierwszy post tego tematu). Myślę że kiedyś uda mi się popełnić model zamku w Malborku z klocków z większymi szczegółami.

Hippotam

#10 Post autor: Hippotam »

Bartoszu, to co zrobiłeś nazywa się necroposting i jest na naszym forum bardzo źle widziane. Przeczytaj (raz jeszcze) regulamin forum, on naprawdę tutaj obowiązuje, wiesz?

Zablokowany